Oslo Open 2013 Oslo, 02.-03.02.2013 |
Kampliste [3]: Kampliste 7 Gutt/Pike/Ungdom |
Piker 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
141 48 kg | N1-N2 N 1. omgang | Sofia Aak Kolbotn IL | Cathrine Frilseth Skedsmo BK | 4:0 PS Rød 6:1 TP Rød |
142 57 kg | N1-N2 N 1. omgang | Pia Ellingvåg IL Braatt | Cecilie Magnussen BK Atlas | 1:5 PS Blå 0:4 FS Blå |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
143 54 kg | N1-N4 N 3. omgang | Håvard Pedersen Turn & IL National | Dumitru Adrian Ovidiu Steua Bucuresti WC | 3:6 PS Blå 0:7 TP Blå |
144 54 kg | N2-N3 N 3. omgang | Adrian Ødegård Kristiansund AK | Sebastian Aak Kolbotn IL | 0:4 FS Blå |
145 58 kg | N1-N4 N 3. omgang | Maxym Stoianov Kristiansund AK | Fredrik Bøhm BK Atlas | 0:0 FI Rød |
146 58 kg | N2-N3 N 3. omgang | Mikkel Håkonsen Kolbotn IL | Even Jensen Molde AK | 2:0 PS Rød 4:2 PS Rød |
147 63 kg | N1-N4 N 3. omgang | Nicolai Lund Fauske AK | Asbjørn Utne Moss AK | 4:3 PS Rød 0:4 FS Blå |
148 63 kg | N2-N3 N 3. omgang | Moso Hakobayan Borås BK | Tommy Amundsen Oslo BK | 8:0 TP Rød 6:0 TP Rød |
149 76 kg | N2-N4 N 5. omgang | Veeti Väliahdet Finland | Truls Thue Moss AK | 1:0 PS Rød 5:1 PS Rød |
150 76 kg | N3-N5 N 5. omgang | Knut-Sigurd Kure Turn & IL National | Olav Mustad Urædd | 0:3 PS Blå 1:2 PS Blå |
151 85 kg | N2-N4 N 5. omgang | Olli Uotila Finland | Khaled Cedra IL Braatt | 0:0 FI Rød |
152 85 kg | N3-N5 N 5. omgang | Philip Waksvik Andreassen Tønsberg Kam | Andre Castellan Lørenskog BK | 7:0 TP Rød 7:2 TP Rød |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
153 59 kg | N1-N4 N 3. omgang | Markus Kallio TWM | Joachim Christensen BK Atlas | 0:0 FI Rød |
154 59 kg | N2-N3 N 3. omgang | Hudaifa Cedra IL Braatt | Marius Male Moss AK | 0:1 PS Blå 1:0 PS Rød 1:0 PS Rød |
155 66 kg | N1-N4 N 3. omgang | William Svalestad Tønsberg Kam | Bartosz Rajter Orleta, | 3:0 PS Rød 6:1 PS Rød |
156 66 kg | N2-N3 N 3. omgang | Nikola Milatovic Sp.09 | Magomed Dauletukajev Lørenskog BK | 2:3 PS Blå 0:6 TP Blå |
157 38 kg | N2-N4 N 5. omgang | Pawel Kasprzak Moss AK | Isak Rørnes Fauske AK | 0:3 PS Blå 3:4 PS Blå |
158 38 kg | N3-N5 N 5. omgang | Samuel Andreassen Gulset BK | Mathias Bjørnå Fauske AK | 4:0 FS Rød |
159 42 kg | N2-N4 N 5. omgang | Magnus Grønnvik IL Braatt | Karl Hørkilde Thrott BK | 4:0 FS Rød |
160 42 kg | N3-N5 N 5. omgang | Eirik Hulaas Drammens AK | Joonas Mört TWM | 0:2 PS Blå 3:2 PS Rød 0:6 TP Blå |
Girls 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
161 52 kg | N2-N3 N 3. omgang | Thea Magnussen BK Atlas | Ronja Burø Klæbu BK | 2:0 PS Rød 0:1 PS Blå 3:2 PS Rød |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Overlegen poengseier |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
Oppdatert 17.02.13 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)