Oslo Open 2013 Oslo, 02.-03.02.2013 |
Kampliste [11]: Kampliste 3 Gutt/Pike/Ungdom |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
54 35 kg | A1-A2 1 | Ali Hamoudi Laftha IL Braatt | Astis Laugminas Litauen | 3:4 PS Blå 1:6 PS Blå |
55 35 kg | B1-B2 1 | Kazbek Gajtukaev Åskamertaene IL | Christian Andresen Halden AK | 6:0 TP Rød 0:3 PS Blå 5:1 PS Rød |
56 38 kg | N5-N1 N 2. omgang | Mathias Bjørnå Fauske AK | Mahmed Salsajev Lørenskog BK | 5:0 PS Rød 0:3 PS Blå 7:0 FS Rød |
57 38 kg | N2-N3 N 2. omgang | Pawel Kasprzak Moss AK | Samuel Andreassen Gulset BK | 0:6 TP Blå 3:9 FS Blå |
58 42 kg | N5-N1 N 2. omgang | Joonas Mört TWM | Tobias Krå Simonsen BK Atlas | 7:0 TP Rød 6:0 TP Rød |
59 42 kg | N2-N3 N 2. omgang | Magnus Grønnvik IL Braatt | Eirik Hulaas Drammens AK | 0:6 TP Blå 0:3 PS Blå |
60 47 kg | A4-A5 3 | Eemeli Kunttu TWM | Håvard Jørgensen Kolbotn IL | 2:1 PS Rød 1:0 PS Rød |
61 47 kg | A1-A3 3 | Harald Aure Molde AK | Tobias Arnesen Torp IF | 0:3 PS Blå 1:2 PS Blå |
62 47 kg | B4-B1 3 | Mateusz Tolik Sp.09 | David Zaypaev Moss AK | 4:6 FS Blå |
63 47 kg | B5-B2 3 | Kim Andre Melvold Lørenskog BK | Justas Liaugminas Litauen | 0:6 TP Blå 0:3 FS Blå |
64 53 kg | A1-A5 3 | Jesper Øiaas Sp.09 | Per-Anders Kure Turn & IL National | 0:7 TP Blå 0:8 TP Blå |
65 53 kg | A2-A3 3 | Krzysztof Kalinski Orleta, | Mathias Günther Kristiansund AK | 0:3 PS Blå 4:0 FS Rød |
66 53 kg | B4-B5 3 | Marcus Yderholm Thrott BK | Samet Cetin Drammens AK | 2:8 TP Blå 1:6 PS Blå |
67 59 kg | N1-N2 N 1. omgang | Markus Kallio TWM | Hudaifa Cedra IL Braatt | 2:0 PS Rød 0:2 PS Blå 1:0 PS Rød |
68 59 kg | N3-N4 N 1. omgang | Marius Male Moss AK | Joachim Christensen BK Atlas | 6:0 TP Rød 4:0 FS Rød |
69 66 kg | N1-N2 N 1. omgang | William Svalestad Tønsberg Kam | Nikola Milatovic Sp.09 | 6:0 FS Rød |
70 66 kg | N3-N4 N 1. omgang | Magomed Dauletukajev Lørenskog BK | Bartosz Rajter Orleta, | 3:3 PS Rød 2:6 PS Blå 0:1 PS Blå |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
71 76 kg | N4-N1 N 3. omgang | Truls Thue Moss AK | Patrik Söderström Söderhamns BK | 0:0 FI Rød |
72 76 kg | N5-N2 N 3. omgang | Olav Mustad Urædd | Veeti Väliahdet Finland | 1:4 PS Blå 0:6 TP Blå |
73 42 kg | N1-N2 N 1. omgang | Domas Kriksiunas Litauen | Zaid Hamoudi Laftha IL Braatt | 7:0 FS Rød |
74 85 kg | N4-N1 N 3. omgang | Khaled Cedra IL Braatt | Islam Mitajev Åskamertaene IL | 2:0 PS Rød 0:3 PS Blå 2:0 PS Rød |
75 85 kg | N5-N2 N 3. omgang | Andre Castellan Lørenskog BK | Olli Uotila Finland | 0:3 PS Blå 0:7 TP Blå |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Overlegen poengseier |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
Oppdatert 17.02.13 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)