Oslo Open 2013 Oslo, 02.-03.02.2013 |
Kampliste [14]: Kampliste 1 Gutt/Pike/ungdom |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
1 47 kg | A1-A2 1 | Harald Aure Molde AK | Ismael Amor Daqui Oslo BK | 2:0 PS Rød 7:0 TP Rød |
2 47 kg | A3-A4 1 | Tobias Arnesen Torp IF | Eemeli Kunttu TWM | 0:3 PS Blå 0:4 FS Blå |
3 47 kg | B1-B2 1 | David Zaypaev Moss AK | Justas Liaugminas Litauen | 3:7 FS Rød |
4 47 kg | B3-B4 1 | Eirik Sæther Lørenskog BK | Mateusz Tolik Sp.09 | 0:4 FS Blå |
5 53 kg | A1-A2 1 | Jesper Øiaas Sp.09 | Krzysztof Kalinski Orleta, | 4:3 PS Rød 0:4 FS Blå |
6 53 kg | A3-A4 1 | Mathias Günther Kristiansund AK | Robin Krüger Thrott BK | 4:0 FS Rød |
7 53 kg | A5-A6 1 | Per-Anders Kure Turn & IL National | Joakim Rolfsøn Moss AK | 1:0 PS Rød 4:0 PS Rød |
8 53 kg | B1-B2 1 | Max Granholm Fauske AK | Moslim Mitijev Åskamertaene IL | 1:7 TP Blå 0:6 TP Blå |
9 53 kg | B3-B4 1 | Isak Schakow Thrott BK | Marcus Yderholm Thrott BK | 0:1 PS Blå 0:6 TP Blå |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
10 69 kg | A1-A2 1 | Petter Erlandsen Oslo BK | Mateusz Ulasewicz Orleta, | 0:2 PS Blå 0:5 PS Blå |
11 69 kg | A3-A4 1 | Mathias Male Moss AK | Phillip Furulund Oslo BK | 2:6 TP Blå 0:3 FS Blå |
12 69 kg | A5-A6 1 | Fabian Christensen BK Atlas | Lars Bjørndal Kolbotn IL | 6:0 TP Rød 6:6 TP Blå 6:0 TP Rød |
13 69 kg | B1-B2 1 | Ville Halonen Finland | Mantvydas Kupratas Litauen | 6:1 TP Rød 3:2 FS Rød |
14 69 kg | B3-B4 1 | Tobias Bekk Johansen Moss AK | Daniel K. Melvold Lørenskog BK | 6:0 FS Rød |
15 69 kg | B5-B6 1 | Petter Henrik Ekroll Moss AK | Emil Krog BK Hermod | 5:3 FS Rød |
16 76 kg | N1-N2 N 1. omgang | Patrik Söderström Söderhamns BK | Veeti Väliahdet Finland | 0:4 PS Blå 7:4 PS Rød 0:1 PS Blå |
17 76 kg | N3-N4 N 1. omgang | Knut-Sigurd Kure Turn & IL National | Truls Thue Moss AK | 4:0 PS Rød 1:0 PS Rød |
18 85 kg | N1-N2 N 1. omgang | Islam Mitajev Åskamertaene IL | Olli Uotila Finland | 0:1 PS Blå 0:1 PS Blå |
19 85 kg | N3-N4 N 1. omgang | Philip Waksvik Andreassen Tønsberg Kam | Khaled Cedra IL Braatt | 2:1 PS Rød 3:2 FS Rød |
Girls 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
20 56 kg | N1-N2 N 1. omgang | Gunn Rita Boine BK Tana | Miriam Fiko Moss AK | 4:0 PS Rød 3:0 PS Rød |
21 56 kg | N3-N4 N 1. omgang | Hedda Haug Strand Tønsberg Kam | Cecilie Langseth Moss AK | 0:2 PS Blå 2:4 PS Blå |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Overlegen poengseier |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
Oppdatert 17.02.13 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)