Oslo Open 2012 Oslo, 25.-26.02.2012 |
Kampliste [10]: Matchlist 5 Mat 2-3 |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Omgang | Navn röd bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
89 85 kg | N1-N3 N 2. omgang | Islam Mitajev Åskamertaene IL | Fredrik Sjøholt Morsund Molde AK | 0:1 PS blå 0:5 PS blå |
90 85 kg | N2-N4 N 2. omgang | Philip Waksvik Andreassen Tønsberg Kam | Marius E. Halbing Sp.09 | 2:0 PS röd 0:1 PS blå 2:0 PS röd |
Girls 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Omgang | Navn röd bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
91 65 kg | N3-N1 N 2. omgang | Tora Berntsen Oslo BK | Grace Jacob Bullen BK Atlas | 0:5 FS blå |
92 52 kg | N1-N2 N 1. omgang | Cecilie Langseth Moss AK | Maja Lemanczyk Orleta, | 2:0 PS röd 2:0 PS röd |
93 56 kg | A3-A1 2 | Miriam Fiko Moss AK | Gunn Rita Boine BK Tana | 0:2 PS blå 0:1 PS blå |
94 56 kg | B3-B1 2 | Karalina Tjapko Daugavpils | Ronja Burø Klæbu BK | 7:0 TP röd 5:0 FS röd |
95 60 kg | N1-N2 N 1. omgang | Karoline Løvik Kristiansund AK | Lisa Holgersson Varbergs BOIS BK | 3:1 PS röd 0:1 PS blå 1:0 PS röd |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Omgang | Navn röd bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
96 47 kg | A3-A1 2 | Sebastian Aak Kolbotn IL | Håvard Kristiansen Narvik AK | 4:0 FS röd |
97 47 kg | B3-B1 2 | Jørgen Cindahl Moss AK | Harald Aure Molde AK | 3:3 FS röd |
98 59 kg | A1-A3 2 | Marius Tjelde Kirkenes AK | Mikdad Cedra IL Braatt | 1:4 FS blå |
99 59 kg | A2-A5 2 | Matias Male Moss AK | Vilmans Frilins Daugavpils | 0:2 PS blå 0:2 PS blå |
100 59 kg | A4-A6 2 | Peter Schmidt Herning BK | Nikola Milatovic Sp.09 | 3:0 FS röd |
101 59 kg | B1-B3 2 | Shohruh Fayzullajev Kolbotn IL | Nicolai Lund Fauske AK | 0:4 FS blå |
102 59 kg | B2-B5 2 | William Svalestad Tønsberg Kam | Einar Aaslie Bodø BK | 4:0 FS röd |
103 59 kg | B4-B6 2 | Jakub Pyzara BK Viking | Tommy Amundsen Oslo BK | 3:0 FS röd |
104 66 kg | A5-A1 2 | Fabian Christiansen BK Atlas | Lars Bjørndal Kolbotn IL | 6:0 FS röd |
105 66 kg | A2-A3 2 | Mateusz Ulasewicz Orleta, | Marius Jensen Øverli Bodø BK | 0:1 PS blå 5:2 PS röd 1:0 PS röd |
106 66 kg | B1-B3 2 | Islam Tangijev Vadsø AK | Philip Furulund Oslo BK | 6:1 PS röd 3:0 PS röd |
107 66 kg | B2-B4 2 | Bjørnar Pedersen Turn & IL National | Mattis Gustavsen Kolbotn IL | 0:4 PS blå 1:3 PS blå |
108 32 kg | N1-N2 N 1. omgang | Ali Hamouidi Kristiansund AK | Artur Karabans Daugavpils | 1:6 FS blå |
109 35 kg | N1-N2 N 1. omgang | Jevgenijs Zalivskis Daugavpils | Jonas Antonsen AK-54 | 1:1 PS röd 0:2 PS blå 3:2 PS röd |
110 42 kg | N4-N1 N 3. omgang | Krzysztof Kalinski Orleta, | Davyd Zaypaev Moss AK | 4:2 PS röd 6:2 PS röd |
111 42 kg | N5-N2 N 3. omgang | Stefan Cvijtec Gulset BK | Daniel Strømnes Turn & IL National | 0:5 FS blå |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Überlegener Punktsieg, TV=Technisch Vorzeitig, VP=Vorzeitiger Punktsieg |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
oppdatert 26.02.12 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)