Oslo Open 2012 Oslo, 25.-26.02.2012 |
Kampliste [17]: Matchlist 2 Mat 3 |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Omgang | Navn röd bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
26 66 kg | A1-A2 1 | Lars Bjørndal Kolbotn IL | Mateusz Ulasewicz Orleta, | 0:1 PS blå 0:4 FS blå |
27 66 kg | A3-A4 1 | Marius Jensen Øverli Bodø BK | Dzjahar Magomadov Åskamertaene IL | 2:0 PS röd 3:0 PS röd |
28 66 kg | B1-B2 1 | Islam Tangijev Vadsø AK | Bjørnar Pedersen Turn & IL National | 7:0 TP röd 7:0 TP röd |
29 66 kg | B3-B4 1 | Philip Furulund Oslo BK | Mattis Gustavsen Kolbotn IL | 0:4 FS blå |
30 42 kg | N1-N2 N 1. omgang | Davyd Zaypaev Moss AK | Daniel Strømnes Turn & IL National | 4:1 PS röd 0:2 PS blå 3:5 PS blå |
31 42 kg | N3-N4 N 1. omgang | Louis Buur BK Viking | Krzysztof Kalinski Orleta, | 3:5 PS blå 3:0 PS röd 4:3 PS röd |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Omgang | Navn röd bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
32 76 kg | A1-A3 2 | Anton Ternmyr Örgryte IS | Magomed Aldamov Drammens AK | 2:0 PS röd 1:1 PS blå 0:1 PS blå |
33 76 kg | A2-A5 2 | Petter Gulbæk Oslo BK | Hilmar Widerberg Kolbotn IL | 0:0 FI blå |
34 76 kg | A4-A6 2 | Lukas Baldauf IL Braatt | Hans Martin Male Moss AK | 4:0 PS röd 1:0 PS röd |
35 76 kg | B1-B3 2 | Zakarias Berg Huddinge BK | Daniel Møllerop Tønsberg Kam | 0:4 PS blå 7:0 TP röd 1:0 PS röd |
36 76 kg | B2-B5 2 | Rajbek Bisultanov Herning BK | Arnt Ivan Bye AK-54 | 3:4 FS röd |
37 76 kg | B4-B6 2 | Hamzat Aldamov Drammens AK | Erik Bjørgen Kolbotn IL | 4:0 FS röd |
38 69 kg | A5-A1 2 | Daniel Soini Huddinge BK | Petter Erlandsen Oslo BK | 6:0 TP röd 7:0 TP röd |
39 69 kg | A2-A3 2 | Islam Larsanov Ramzanovitsj Sp.09 | Knut-Sigurd Kure Turn & IL National | 0:5 FS blå |
40 69 kg | B1-B3 2 | Alexander E. Burger Kolbotn IL | Olav Mustad Urædd | 3:0 PS röd 2:0 PS röd |
41 69 kg | B2-B4 2 | Per Nilsson Varbergs BOIS BK | Nicolai Toftdahl IL Braatt | 0:1 PS blå 0:6 TP blå |
42 58 kg | A1-A2 1 | Oskar Rajter Orleta, | Håvard Rugaas Wiig Halden AK | 0:2 PS blå 1:0 PS röd 1:1 PS blå |
43 58 kg | B1-B2 1 | Oskar Johansson Varbergs BOIS BK | Birk Sømhovd Tromsø BK | 6:1 PS röd 7:0 TP röd |
44 63 kg | A1-A2 1 | Vebjørn Larsen Mehamn IL | Oskar Miszta Gulset BK | 3:0 PS röd 7:0 TP röd |
45 63 kg | A3-A4 1 | Andreas Blomsnes Molde AK | Petter Ekroll Moss AK | 0:8 FS blå |
46 63 kg | B1-B2 1 | Jakob Hellsen Huddinge BK | Shamil Khumparov Åskamertaene IL | 4:6 PS blå 1:0 PS röd 2:0 PS röd |
47 63 kg | B3-B4 1 | Magnus Nilsen BK Atlas | Piotr Kalinski Orleta, | 0:7 TP blå 0:7 TP blå |
48 46 kg | N1-N2 N 1. omgang | Andreas Ringsrød BK Atlas | Niklas Nilsen BK Atlas | 0:6 TP blå 3:6 PS blå |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Überlegener Punktsieg, TV=Technisch Vorzeitig, VP=Vorzeitiger Punktsieg |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
oppdatert 26.02.12 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)