1. Sija Hugo Rintamäki Pojat 17 v, 28 kg (3 Osallistujaa) |
|
3. Sija Hugo Lehtimäki Pojat 17 v, 36 kg (8 Osallistujaa) |
|
8. Sija Topi Kujala Pojat 17 v, 36 kg (8 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | A3-A4 1 | Eetu Lamberg Vaajakosken Kuohu | Topi Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 5:0 | 11 : 4 | | | A2-A4 2 | Saku Määttä Oulun Pyrintö | Topi Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 5:0 | 2 : 0 | |
|
5. Sija Feeli Rinnekari Pojat 17 v, 42 kg (6 Osallistujaa) |
|
3. Sija Nestori Mannila Pojat 17 v, 46 kg (8 Osallistujaa) |
|
6. Sija Onni Rintamäki Pojat 17 v, 50 kg (7 Osallistujaa) |
|
3. Sija Tomi Loukola Pojat 17 v, 58 kg (6 Osallistujaa) |
|
6. Sija Urho Västi Pojat 9 v, 27 kg (7 Osallistujaa) |
|
1. Sija Santeri Loukola Pojat 9 v, 33 kg (8 Osallistujaa) |
|
2. Sija Miika Kiikeri Pojat 9 v, 33 kg (8 Osallistujaa) |
|
1. Sija Aamu Rintamäki Tytöt 20 v, 31 kg (2 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Fanni Pentinmäki Alavuden Urheilijat | Aamu Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
|
4. Sija Janna Karhu Tytöt 20 v, 39 kg (4 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Janna Karhu Ylistaron Kilpa-Veljet | Jutta Ala-Ranta Ilmajoen Kisailijat | SV 0:4 | 0 : 4 | | | N1-N3 N 2. Kierros | Janna Karhu Ylistaron Kilpa-Veljet | Iina Länttä Vaasan Voima-Veikot | SV 0:4 | 0 : 6 | | | N1-N4 N 3. Kierros | Janna Karhu Ylistaron Kilpa-Veljet | Ninna Ala-Ranta Ilmajoen Kisailijat | SV 0:4 | 0 : 4 | |
|
1. Sija Vilma Lehtimäki Tytöt 20 v, 45 kg (3 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Vilma Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Veera Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 4:0 | 4 : 0 | | | N3-N1 N 2. Kierros | Selma Pihlaja Vaasan Voima-Veikot | Vilma Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | YPV 0:4 | 0 : 11 | |
|
2. Sija Veera Lehtimäki Tytöt 20 v, 45 kg (3 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Vilma Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Veera Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 4:0 | 4 : 0 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Veera Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Selma Pihlaja Vaasan Voima-Veikot | SV 4:0 | 4 : 0 | |
|