10th Helsinki Open Helsinki, 27.-29.11.2015 |
Tulos |
Tuloslista | 46 | 50 | 54 | 58 | 63 | 69 | 76 | 85 | 100 | Seurapisteet |
Ottelutulos | 46 | 50 | 54 | 58 | 63 | 69 kg | 76 | 85 | 100 | |
Turnauslista (PDF) | 46 | 50 | 54 | 58 | 63 | 69 | 76 | 85 | 100 |
Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
A1-A2 1 | Jere Korpela Tampereen Koovee | Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu | PV 3:1 | 3 : 2 | |
A3-A4 1 | Jesse Nieminen Rauman Voimailijat | Eemeli Ruusila Järvenpään Voimailijat | PV 3:0 | 6 : 0 | |
A5-A6 1 | Maksims Fedosejevs K.Kundzina Klub LAT | Erik Reinbok SK Kuldkaru EST | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
A7-A8 1 | Olli Rossi Espoon Urheilijat | Kaimo Aljas Estonia | SV 0:5 | 0 : 13 | |
B1-B2 1 | Antti Haanpää Järvenpään Voimailijat | Måns Lindgren Sweden | YPV 0:4 | 0 : 12 | |
B3-B4 1 | Jami Järvinen Helsingin Haka | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
B5-B6 1 | Tomi Hietalahti Heinolan Isku | Erik Becker Estonia | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
B7-B8 1 | Niko Pekkarinen Helsingin Paini-Miehet | Kálmán Porcsin Vasas SC-Budapest HUN | SV 0:5 | 0 : 4 | |
A9-A1 2 | Mohammad Timori Sweden | Jere Korpela Tampereen Koovee | YPV 4:1 | 12 : 2 | |
A2-A3 2 | Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu | Jesse Nieminen Rauman Voimailijat | SV 5:0 | 9 : 6 | |
A4-A5 2 | Eemeli Ruusila Järvenpään Voimailijat | Maksims Fedosejevs K.Kundzina Klub LAT | SV 0:5 | 0 : 4 | |
A6-A7 2 | Erik Reinbok SK Kuldkaru EST | Olli Rossi Espoon Urheilijat | SV 5:0 | 10 : 0 | |
B9-B1 2 | Marks Vasiljevs Daugavpils BJSS LAT | Antti Haanpää Järvenpään Voimailijat | PV 3:0 | 8 : 0 | |
B2-B3 2 | Måns Lindgren Sweden | Jami Järvinen Helsingin Haka | PV 3:1 | 11 : 4 | |
B4-B5 2 | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | Tomi Hietalahti Heinolan Isku | SV 5:0 | 4 : 0 | |
B6-B7 2 | Erik Becker Estonia | Niko Pekkarinen Helsingin Paini-Miehet | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
A8-A9 3 | Kaimo Aljas Estonia | Mohammad Timori Sweden | PV 3:1 | 10 : 5 | |
A1-A3 3 | Jere Korpela Tampereen Koovee | Jesse Nieminen Rauman Voimailijat | PV 3:1 | 9 : 3 | |
A2-A5 3 | Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu | Maksims Fedosejevs K.Kundzina Klub LAT | PV 1:3 | 6 : 8 | |
B8-B9 3 | Kálmán Porcsin Vasas SC-Budapest HUN | Marks Vasiljevs Daugavpils BJSS LAT | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
B2-B4 3 | Måns Lindgren Sweden | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
A6-A9 4 | Erik Reinbok SK Kuldkaru EST | Mohammad Timori Sweden | YPV 4:1 | 12 : 2 | |
A8-A1 4 | Kaimo Aljas Estonia | Jere Korpela Tampereen Koovee | SV 5:0 | 9 : 0 | |
B6-B8 4 | Erik Becker Estonia | Kálmán Porcsin Vasas SC-Budapest HUN | PV 1:3 | 1 : 6 | |
B9-B2 4 | Marks Vasiljevs Daugavpils BJSS LAT | Måns Lindgren Sweden | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
A5-A8 5 | Maksims Fedosejevs K.Kundzina Klub LAT | Kaimo Aljas Estonia | SV 0:5 | 2 : 11 | |
B4-B8 5 | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | Kálmán Porcsin Vasas SC-Budapest HUN | SV 5:0 | 10 : 0 | |
B6-B9 5 | Erik Becker Estonia | Marks Vasiljevs Daugavpils BJSS LAT | SV 5:0 | 4 : 0 | |
A6-A8 6 | Erik Reinbok SK Kuldkaru EST | Kaimo Aljas Estonia | SV 5:0 | 8 : 0 | |
B4-B6 6 | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | Erik Becker Estonia | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
A8-B8 Sijat 3+4 | Kaimo Aljas Estonia | Kálmán Porcsin Vasas SC-Budapest HUN | PV 1:3 | 2 : 8 | |
A6-B4 Sijat 1+2 | Erik Reinbok SK Kuldkaru EST | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | YPV 0:4 | 0 : 10 |