VVV Cup Vaasa , 14.11.2015 |
Ottelulista [5]: Lista 1 |
Pojat 10v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
1 28 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Joona Tuuri Seinäjoen Paini-Miehet | Esteban Kaya Vaasan Toverit | SV 5:0 | 8 : 0 | |
2 28 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Otto Säynäjäaho Limingan Niittomiehet | Aron Salonen Vaasan Voima-Veikot | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
Pojat 13v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
3 49 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Konsta Hietala Vaasan Toverit | Jedi Lönn Laihian Luja | PV 5:0 | 5 : 4 | |
4 49 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Julius Orava Saloisten Salama | Harri Kalervo Laihian Luja | SV 0:5 | 0 : 10 | |
Aloittelijat T | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
5 28 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Jenna-Justiina Mäenpää Lappajärven Veikot | Fanni Pentinmäki Alavuden Urheilijat | SV 0:5 | 0 : 4 | |
Pojat 10v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
6 31 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Rigon Tahirukaj Vaasan Toverit | Akil Kelmendi Vaasan Toverit | SV 0:5 | 0 : 6 | |
7 32 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Paulus Tuomisto Seinäjoen Paini-Miehet | Elliot Kieslich Vaasan Toverit | SV 5:0 | 6 : 0 | |
8 32 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Advan Kelmendi Vaasan Toverit | Chasimir Lindholm Teuvan Rivakka | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
Pojat 13v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
9 33 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Juuso Saarenpää Saloisten Salama | Aaron Tuomisto Seinäjoen Paini-Miehet | SV 0:5 | 0 : 6 | |
10 38 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Nestori Mannila Ylistaron Kilpa-Veljet | Lauri Hakomäki Vaasan Voima-Veikot | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
11 38 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Oskari Rintamäki Vaasan Voima-Veikot | Markus Jaakola Limingan Niittomiehet | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
Pojat 10v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
12 28 kg | N5-N1 N 2. Kierros | Tuomas Pentinmäki Alavuden Urheilijat | Joona Tuuri Seinäjoen Paini-Miehet | YPV 4:1 | 16 : 5 | |
13 28 kg | N2-N3 N 2. Kierros | Esteban Kaya Vaasan Toverit | Otto Säynäjäaho Limingan Niittomiehet | SV 0:5 | 2 : 4 | |
Pojat 13v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
14 49 kg | N5-N1 N 2. Kierros | Zanjar Abdollahi Vaasan Toverit | Konsta Hietala Vaasan Toverit | SV 0:5 | 0 : 6 | |
15 49 kg | N2-N3 N 2. Kierros | Jedi Lönn Laihian Luja | Julius Orava Saloisten Salama | SV 5:0 | 4 : 0 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |