9th Helsinki Open Helsinki, 28.-30.11.2014 |
Täyd. tulosluettelo SCHOOLBOYS II 02-03 - Vapaa (59 Osallistujat) |
32 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 8 Osallistujat |
1. | Akseli Erkkola | Helsingin Paini-Miehet |
2. | Vitalijs Malinovskis | Jelgava Milons LAT |
3. | Teo Laitila | Vantaan Sampo |
4. | Lauri Hakomäki | Vaasan Voima-Veikot |
5. | Eemeli Mikkola | Porin Painimiehet |
6. | Edvins Kranga | Jelgavas Novada Sporta Centra LAT |
7. | Antti Salminen | Voikkaan Viesti |
7. | Niko Hyvönen | Popinniemen Isku |
35 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 12 Osallistujat |
1. | Ekke Leitham | Kristjan Palusalu EST |
2. | Marks Apsitis | Jelgava Milons LAT |
3. | Viljams Lutkevics | K.Kundzina Klub LAT |
4. | Oskari Rintamäki | Vaasan Voima-Veikot |
5. | Henri Toiva | Vantaan Sampo |
6. | Kristo Merilain | Kristjan Palusalu EST |
7. | Savelii Savilov | Tver Moskov RUS |
8. | Roni Nevalainen | Kouvolan Painijat |
9. | Tomer Arushanov | Ashkelon ISR |
10. | Veeti Pulkkinen | Lappeenrannan Työväen Urheilijat |
11. | Jesse Mäkelä | Popinniemen Isku |
12. | Eetu Huovila | Kouvolan Painijat |
38 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 9 Osallistujat |
1. | Kasperi Kauhanen | Porvoon Weikot |
2. | Daniels Bendiks | K.Kundzina Klub LAT |
3. | Mansur Dzukharov | Helsingin Paini-Miehet |
4. | Markus Suontakanen | Ylä-Tikkurilan Kipinä |
5. | Roope Julkunen | Helsingin Paini-Miehet |
6. | Valtteri Keskinen | Janakkalan Paini-Ilves |
7. | Lauri Leinonen | Helsingin Paini-Miehet |
8. | Alekss Prohorovs | Jelgavas Novada Sporta Centra LAT |
9. | Joona Hakala | Järvenpään Voimailijat |
42 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 13 Osallistujat |
1. | Miko Elkala | Lahden Ahkera |
2. | Anssi Lampinen | KooVee |
3. | Akseli Virtanen | Porin Painimiehet |
4. | Aleksi Tuukkala | Ylä-Tikkurilan Kipinä |
5. | Adam Kuzmin | St Petersburg DYSH RUS |
6. | Nikola Ance Salmina | CSK Ferrum LAT |
7. | Rainers Lukins | CSK Ferrum LAT |
8. | Amalia Pere | Helsingin Paini-Miehet |
8. | Alex Suontakanen | Ylä-Tikkurilan Kipinä |
10. | Ellen Östman | Husum BK SWE |
11. | Nikita Novoselov | Tver Moskov RUS |
12. | Nino Laaksonen | Lohjan Voimailijat |
13. | Aapo Tuomimäki | Helsingin Paini-Miehet |
46 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 8 Osallistujat |
1. | Artturi Sulin | Helsingin Paini-Miehet |
2. | Iini Enlund | Helsingin Paini-Miehet |
3. | Matias Tuukkanen | Vaajakosken Kuohu |
4. | Butorlin Dmitry | St Petersburg DYSH RUS |
5. | Heta Viemerö | Järvenpään Voimailijat |
6. | Gustav Wahlstein | Helsingin Paini-Miehet |
7. | Rihards Ingus Sloka | CSK Ferrum LAT |
8. | Toms Ricards Krievins | CSK Ferrum LAT |
50 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 7 Osallistujat |
1. | Artturi Weckström | Lahden Ahkera |
2. | Agnes Nygren | Husum BK SWE |
3. | Tiia Räsänen | Heinolan Isku |
4. | Emelie Öberg | Husum BK SWE |
7. | Leo Kankkunen | Helsingin Haka |
Emma Strandberg | Husum BK SWE | |
Henri Parviainen | Järvenpään Voimailijat | |
51 kg | SCHOOLBOYS II 02-03 | 2 Osallistujat |
1. | Patrik Varteva | Espoon Urheilijat |
2. | Vexi Puurtinen | Lahden Ahkera |