Nordic Championship 2014 Turku, 2.-4.5.2014 |
Seuratulokset Norway (Osallistujia 38) |
1. Sija Cecile Pettersen Cadets WFS, 56 kg (2 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Hedda Haug Strand Cadets WFS, 60 kg (4 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Gunn Rita Boine Cadets WFS, 60 kg (4 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Selma Pedersen Cadets WFS, 65 kg (3 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Ida Ronninghaug Cadets WFS, 70 kg (2 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Isak Bo Rornes Cadets GR, 42 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Jonas Antonsen Cadets GR, 42 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Daniel Fischer Cadets GR, 54 kg (7 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Joakim Rolvsoen Cadets GR, 54 kg (7 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Hudiafa Cedra Cadets GR, 58 kg (8 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. Sija Adrian Odegård Cadets GR, 58 kg (8 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Mikdad Cedra Cadets GR, 63 kg (7 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Truls Thue Cadets GR, 76 kg (10 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Magomed-Emi Yangulbaev Cadets GR, 76 kg (10 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. Sija Fabian Christiansen Cadets GR, 76 kg (10 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Vegard Jorgensen Juniors GR, 60 kg (7 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. Sija Shamil Khumparov Juniors GR, 60 kg (7 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. Sija Asbjorn Utne Juniors GR, 66 kg (8 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Daniel Mollerop Juniors GR, 74 kg (11 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. Sija Alexander Burger Juniors GR, 74 kg (11 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. Sija Tobias Bekk Johansen Juniors GR, 74 kg (11 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Anders Malmstrom Juniors GR, 84 kg (11 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Felix Baldauf Juniors GR, 96 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Oskar Marvik Juniors GR, 96 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Pål Eirik Gundersen Seniors GR, 59 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Stig Andre Berge Seniors GR, 66 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Marius Thommesen Seniors GR, 71 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Alexander Burger Seniors GR, 75 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Sija Daniel Mollerop Seniors GR, 80 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Rasmus Tjorstad Seniors GR, 85 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Felix Baldauf Seniors GR, 98 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
99. Sija Nor no part 130 Seniors GR, 130 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Ronja Buro Women FS, 53 kg (4 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Sija Charlotte Skauen Women FS, 58 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Sija Julie Gronvik Women FS, 58 kg (6 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Silje Marie Fidje Store Women FS, 63 kg (5 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Sija Jenny Aardalen Women FS, 69 kg (3 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Sija Iselin Moen Solheim Women FS, 69 kg (3 Osallistujat) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
|