Eesti MV kr-r maadluses juunioridele Valga, 18.02.2017 |
Result list complete Juuniorid - Greco roman style (51 Participants) |
Result list | 50 | 55 | 60 | 66 | 74 | 84 | 96 | 120 | Club-Results |
Single results | 50 | 55 | 60 | 66 | 74 | 84 | 96 | 120 | |
Competition sheet (PDF) | 50 | 55 | 60 | 66 | 74 | 84 | 96 | 120 |
50 kg | Juuniorid | 5 Participants |
1. | Kristjan Vodolaztšenko | MK Juhan |
2. | Robin Lumila | MK Aberg |
3. | Vladislav Nesterenko | Valga SK |
4. | Miko Mägisalu | Vändra SKP |
5. | Mark Anissimov | Valga |
55 kg | Juuniorid | 7 Participants |
1. | Helary Mägisalu | Vändra SKP |
2. | Olavi Laisarv | SK Tapa |
3. | Jegor Sahno | SK Tapa |
3. | Oleg Tšaban | MK Aberg |
5. | Mattias Säärits | Ramm |
5. | Karl-Kristjan Valdna | SK Kadrina |
7. | Markko Kristjan Aruvald | MK Aberg |
60 kg | Juuniorid | 7 Participants |
1. | Markus Julius Holmberg | SK Kadrina |
2. | Kalmer Kukk | Tartumaa ML |
3. | Jaan Grosberg | TÜ ASK |
3. | Roland Berget | MK Nelson |
5. | Kristjan Metsoja | SK Tapa |
5. | Markos Tadolder | MK Jaan |
7. | Tauri Laidro | SK Kadrina |
66 kg | Juuniorid | 7 Participants |
1. | Ott Saar | Valga SK |
2. | Norbert Aunapuu (Audentes) | Vändra SKP |
3. | Denis Bolunov | Korrus3 |
3. | Edvin Kin (Audentes) | MK Nelson |
5. | Tanel Armi | Tartumaa ML |
5. | Rainer Grosberg | TÜ ASK |
7. | Geron Sillamägi | Valga SK |
74 kg | Juuniorid | 12 Participants |
1. | Hans Uku Leitham | Korrus3 |
2. | Ranet Kaljola | MK Nelson |
3. | Janek Alekand | Tartumaa ML |
3. | Raoul Aho Leitham | Korrus3 |
5. | Anvar Sild | SK Kadrina |
5. | Jegor Jakovlev | SK Tapa |
7. | Randel Uibo | SK Leo |
8. | Andris Pent (Audentes) | V.-Maarja |
9. | Ainar Sten Junker | RJK Leola |
10. | Keyt Muuga | Tartumaa ML |
11. | Tanel Põrk | Valga |
12. | Mikk Sikkar | V.-Maarja |
84 kg | Juuniorid | 4 Participants |
1. | Ardo Pajur | MK Juhan |
2. | Andreas Välis | MK Juhan |
3. | Martin Timberg | SK Leo |
4. | Jakko Raik | SK Kadrina |
96 kg | Juuniorid | 6 Participants |
1. | Georg Kovzarov | MK Aberg |
2. | Hannes Välis | MK Juhan |
3. | Kevin Mihhailov | Tartumaa ML |
3. | Hendrik Kalme (Audentes) | Korrus3 |
5. | Uku Laik | Valga SK |
6. | Renet Lopetas | SK Kadrina |
120 kg | Juuniorid | 3 Participants |
1. | Artur Vititn | MK Hammerlock |
2. | Joan-Taaniel Ševtsov | MK Nelson |
3. | Urmis Veimann | MK Juhan |