XXXVII Avo Talpase MÄV Kohtla-Järve, 14.01.2017 |
Matchliste [15]: Matt B leht 1 |
Kadetid | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
1 100 kg | N1-N2 N. 1st round | Uku Laik Valga SK | Georg Kovzarov MK Aberg | GS 0:4 | 0 : 8 | |
2 100 kg | N3-N4 N. 1st round | Alex Veedla Korrus3 | Valdas Platkovskis Vilnius | GS 1:4 | 2 : 12 | |
Täiskasvanud | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
3 66 kg | N1-N2 N. 1st round | Fevzi Mamutov Ukraina | Gytis Kulevicius Vilnius | VT 5:0 | 6 : 2 | |
4 66 kg | N3-N4 N. 1st round | Kuldar Kangur V.-Maarja | Karol Pert Vändra SKP | GS 4:0 | 8 : 0 | |
Kadetid | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
5 85 kg | A1-A2 1 | Ignas Paulavicius Joniðkis | Lukað Malyðko Vilnius | GS 4:0 | 8 : 0 | |
6 85 kg | B1-B2 1 | Arminas Lygnugaris Vilnius | Jakko Raik SK Kadrina | GS 4:0 | 8 : 0 | |
Täiskasvanud | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
7 59 kg | N1-N2 N. 1st round | Markos Merisalu MK Juhan | Koriun Sahradian Ukraina | GS 0:4 | 0 : 8 | |
8 59 kg | N3-N4 N. 1st round | Helary Mägisalu Vändra SKP | Maris Ðtðals Liepaja | GS 4:0 | 8 : 0 | |
Kadetid | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
9 100 kg | N5-N1 N. 2nd round | Motiejus Vyrukaitis Vilnius | Uku Laik Valga SK | VT 5:0 | 8 : 2 | |
10 100 kg | N2-N3 N. 2nd round | Georg Kovzarov MK Aberg | Alex Veedla Korrus3 | VT 5:0 | 2 : 0 | |
Täiskasvanud | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
11 66 kg | N5-N1 N. 2nd round | Yevhenii Kot Ukraina | Fevzi Mamutov Ukraina | GS 0:4 | 0 : 9 | |
12 66 kg | N2-N3 N. 2nd round | Gytis Kulevicius Vilnius | Kuldar Kangur V.-Maarja | GS 4:0 | 8 : 0 | |
13 71 kg | A1-A2 1 | Norbert Aunapuu Vändra SKP / Audentes | Ranet Kaljola MK Nelson | VT 5:0 | 5 : 3 | |
14 71 kg | B1-B2 1 | Jegor Jakovlev SK Tapa | Igor Bychkov Ukraina | VP 1:3 | 1 : 4 | |
15 75 kg | N1-N2 N. 1st round | Darius Gudmonas Joniðkis | Madis Naarits Tartu K Englas | VT 5:0 | 10 : 3 | |
16 75 kg | N3-N4 N. 1st round | Taavi Bergmann SK Kadrina | Siim Abner SK Kadrina | GS 0:4 | 0 : 8 | |
17 80 kg | A1-A2 1 | Jürgen Silling Vändra SKP | Donatas Gudmonas Joniðkis | GS 0:4 | 0 : 8 | |
18 80 kg | A3-A4 1 | Arturs Vitols Liepaja | Andi Grigorjev SK Kadrina | VT 5:0 | 4 : 0 | |
19 80 kg | B1-B2 1 | Andreas Välis MK Juhan / Audentes | Kevin Visk Korrus3 | VP 3:1 | 4 : 2 | |
20 80 kg | B3-B4 1 | Siim Pärk SK Kadrina | Maksim Sapun Ukraina | VT 0:5 | 0 : 10 | |
21 85 kg | N1-N2 N. 1st round | Martynas Nemsevicius Panevezys | Benas Kerðys Joniðkis | GS 4:0 | 9 : 0 | |
22 85 kg | N3-N4 N. 1st round | Illia Buhaiev Ukraina | Hannes Välis MK Juhan | VP 3:1 | 3 : 1 |
FI=Forfeit Injury, DQ=Disqualification, VP=Decision by points, VT=Victory by fall, TP=Victory by superiority |