Küllo Kõivu XVIII MÄV vabamaadluses Viljandi, 16.04.2016 |
Result list complete Täiskasvanud - Free style (53 Participants) |
Result list | 57 | 61 | 65 | 70 | 74 | 86 | 97 | 125 | |
Single results | 57 | 61 | 65 | 70 | 74 | 86 | 97 | 125 | |
Competition sheet (PDF) | 57 | 61 | 65 | 70 | 74 | 86 | 97 | 125 |
57 kg | Täiskasvanud | 9 Participants |
1. | Sten Orav | MK Tulevik |
2. | Ivan Molnar | Olymp |
3. | Ville Jaskari | HPM |
4. | Kristjan Lustus | MK Tulevik |
5. | Jüri Kallaste | MK Tulevik |
5. | Megris Märtins | CSK Ferrum |
7. | Silver Känna | MK Lapiti |
8. | Penno Pall | SK Nipi |
9. | Rihards Sloka | CSK Ferrum |
61 kg | Täiskasvanud | 7 Participants |
1. | Mahsad Hasanau | Minsk |
2. | Marek Kütt | SK Nipi |
3. | Samu Rabakangas | VUV |
4. | Georg Vislapu | JMM |
5. | Keit Kuldsaar | MK Tulevik |
5. | Kevin Kreedemann | MK Tulevik |
7. | Villem Jamnes | MK Tulevik |
65 kg | Täiskasvanud | 8 Participants |
1. | Chertkoev Elbrus | Olymp |
2. | Aimar Andruse | SK Nipi |
3. | Mikita Sauchankov | Minsk |
4. | Jaanek Lips | MK Tulevik |
5. | Jami Järvinen | HaKa |
5. | Tomas Baracevicius | Klaipeda |
7. | Eduards Frolovs | Kundzina |
8. | Janis Murnieks | Kundzina |
70 kg | Täiskasvanud | 9 Participants |
1. | Elar Hani | MK Lapiti |
2. | Ardi Andruse | SK Nipi |
3. | Aliaksandr Pauliuchenka | Minsk |
4. | Aram Dae | Helsinki Painimiehet |
5. | Gvidas Narmontas | Lüsis |
5. | Jako Kivimägi | SK Nipi |
7. | Märtins Elsts | CSK Ferrum |
8. | Tony Raud | MK Tulevik |
9. | Kaimo Aljas | SK Nipi |
74 kg | Täiskasvanud | 5 Participants |
1. | Edgars Spurins | Kundzina |
2. | Sergei Isaev | St Peterburg |
3. | Nikita Gerasimov | Vilnius |
4. | Oleg Smirnov | Atlants |
5. | Gvidas Rubezins | Klaipeda |
86 kg | Täiskasvanud | 9 Participants |
1. | Boris Makoev | Olymp |
2. | Evgeni Aleshkevich | Minsk |
3. | Domantas Pauliuscenko | Lüsis |
4. | Andrei Kalenik | Minsk |
5. | Murad Alibekov | St Peterburg |
5. | Linde Eduards | Atlants |
7. | Zintis Zagars | CSK Ferrum |
8. | Edvin Bogdevic | Vilnius |
9. | Georgi Jasnov | MK Tulevik |
97 kg | Täiskasvanud | 3 Participants |
1. | Ragnar Kaasik | MK Tulevik |
2. | Mantas Kairys | Klaipeda |
3. | Gusts Ceirans | Kundzina |
125 kg | Täiskasvanud | 3 Participants |
1. | Aleksandr Vasilyev | Kaliningrad |
2. | Hannes Käärik | MK Lapiti |
3. | Mart Omann | JMM |