Tallinn Open 2016 Tallinn, 01.-3.04.2016 |
Result list complete FW 2004 & younger - Free style (41 Participants) |
Result list | 25 | 29 | 32 | 35 | 42 | 46 | 56 | Club-Results |
Single results | 25 | 29 | 32 | 35 | 42 | 46 | 56 | |
Competition sheet (PDF) | 25 | 29 | 32 | 35 | 42 | 46 | 56 |
25 kg | FW 2004 & younger | 3 Participants |
1. | Saule DOMANSKYTE | Visaginas (LIT) |
2. | Polina Timšina | Delta MK (EST) |
3. | Anastasija EVLENTEVA | Palusalu |
29 kg | FW 2004 & younger | 9 Participants |
1. | Roberta LUOSTARINEN | JäVo (FIN) |
2. | Fanni VETTENRANTA | PPM (FIN) |
3. | Guro SVARSTAD | Snögg (NOR) |
4. | Romano FABIANA | Milons (LAT) |
5. | Giola Vaarpu | HPM (FIN) |
6. | Keitlin Meribel Mägi | Kadrina (EST) |
7. | Ella FORSELL | KäTo (FIN) |
8. | Elisabeth TIKERPALU | Korrus3 (EST) |
8. | Lisette BÖTTKER | Juhan (EST) |
32 kg | FW 2004 & younger | 8 Participants |
1. | Lilya COHEN | Colmar (FRA) |
2. | Anna TIELIEGINA | Auksinis Lokys (LIT) |
3. | Vija Altmäe | Kadrina (EST) |
4. | Ruslana BELOUSOVA | Biedriba Victory-1 (LAT) |
5. | Rapilat CHOPOLAJEV | V-Maarja (EST) |
6. | Helena Victoria Viise | Kadrina (EST) |
7. | Emilija ALAINE | Kundzina CSS, Riga (LAT) |
7. | Lisanna KONTUS | Vändra (EST) |
35 kg | FW 2004 & younger | 8 Participants |
1. | Lotta VETTENRANTA | PPM (FIN) |
2. | Nella HONKANIEMI | KooVee (FIN) |
3. | Mia VAINIO | HPM (FIN) |
4. | Noora PÖLLÄNEN | LaNo (FIN) |
5. | Viktoriia Astafeva | Novgorod (RUS) |
6. | Viktorija Krosto | Daugavpils BJSS (LAT) |
7. | Janely VUTT | Vändra (EST) |
7. | Keliwa ASU | Tulevik (EST) |
42 kg | FW 2004 & younger | 3 Participants |
1. | Synne Marie ERIKSEN | Snögg (NOR) |
2. | Ida RAUTIO | ViVo (FIN) |
3. | Mailna HASISA | Hieinoluniska |
46 kg | FW 2004 & younger | 6 Participants |
1. | Venla SALMELA | ViVo (FIN) |
2. | Hedda RUDSTEN | Husums IF (SWE) |
3. | Helen Soo | Martna (EST) |
4. | Nika STRAZDINA | Daugavpils BJSS (LAT) |
5. | Valerija BUCENE | Daugavpils BJSS (LAT) |
6. | Neringa BANISHAUSKAITE | Marijapole (LIT) |
56 kg | FW 2004 & younger | 4 Participants |
Julia SABLOVSKAJA | Kuldkaru (EST) | |
1. | Abigail TIKERPALU | Korrus3 (EST) |
2. | Anzhelika PAVLOVA | St.Petersburg CTSS-2 |
3. | Gabrielle KURME | Daugavpils BJSS (LAT) |