Tallinn Open 2015 Tallinn, 27.-29.03.2015 |
Result list complete FW 1999 & older - Free style (49 Participants) |
Result list | 44 | 48 | 52 | 57 | 63 | 72 | 80 | Club-Results |
Single results | 44 | 48 | 52 | 57 | 63 | 72 | 80 | |
Competition sheet (PDF) | 44 | 48 | 52 | 57 | 63 | 72 | 80 |
44 kg | FW 1999 & older | 3 Participants |
1. | Hanna SANDQVIST | BK Viking (SWE) |
2. | Galja KOVALJOVA | Palusalu |
3. | Vita ADOMAVICIUTE | Marijapole (LIT) |
48 kg | FW 1999 & older | 5 Participants |
1. | Annimaria AHO | AU (FIN) |
2. | Svetlana ROMANOVSKA | Daugavpils-Female (LAT) |
3. | Diana DZASEZEVA | Milons (LAT) |
4. | Julia WALE | Norrtälje (SWE) |
5. | Aleksandra MERKUSHEVA | St.Petersburg CTSS-2 |
52 kg | FW 1999 & older | 8 Participants |
1. | Maria TANSBO | UMEA (SWE) |
2. | Margot LAURENT | ASM (FRA) |
3. | Ebba SJÖSTRÖM | BK Viking (SWE) |
4. | Elizaveta KOMKOVA | Kuldkaru |
5. | Angelina TIMERBULAT | Kaliningrad (RUS) |
6. | Hele TAMM | Martna |
7. | Ronja LUOSTARINEN | JäVo (FIN) |
8. | Viktorija KASPARAVICIUTE | Marijapole (LIT) |
57 kg | FW 1999 & older | 16 Participants |
1. | Jenna SIHTOLA | HPM (FIN) |
2. | Janika VAKKILA | IK (FIN) |
3. | Linnea SVENSSON | Skane (SWE) |
4. | Vaselilina TRUKHMANOVA | Prague (CZE) |
5. | Margarita SMOLIAKOVA | Kaliningrad (RUS) |
6. | Sofia ERIKSSON-LIF | UMEA (SWE) |
7. | Mathilda KREUTZER | ASM (FRA) |
8. | Ksenia SKILLER | Kuldkaru |
9. | Anita MASKINA | Kuldkaru |
10. | Angelique MENA | ASM (FRA) |
11. | Jaana VÄLI-TORALA | IK (FIN) |
12. | Mila JÄRVINEN | HPM (FIN) |
13. | Killu Maria KELL | Rakvere |
13. | Kelly Jõgi | Tulevik |
13. | Tatiana OSTRAS | St.Petersburg CTSS-2 |
13. | Mironenko Vera | Kaliningrad (RUS) |
63 kg | FW 1999 & older | 6 Participants |
1. | Kornelija ZAICEVAITE | SMAK (LIT) |
2. | Viktorija BROKA | Liepaja2 (LAT) |
3. | Henna TARKKANEN | IK (FIN) |
4. | Gerli VALGRE | Valga |
5. | Alissa ALTUHHOVA | Palusalu |
6. | Angelina CIZOVA | Liepaja2 (LAT) |
72 kg | FW 1999 & older | 9 Participants |
1. | Zara FRIDLUND | Skane (SWE) |
2. | Emma MÖLLER | Brännans (SWE) |
3. | Tilda TÄRNKLEV | UMEA (SWE) |
4. | Grete STAHL | Tapa |
5. | Anette TRAKS | TÜASK |
6. | Jane Kauroov | Tulevik |
7. | Eneli OLUP | Nipi |
8. | Erika Treiman | Rakvere |
9. | Carmen AARMA | J.Kotkase |
80 kg | FW 1999 & older | 2 Participants |
1. | Vlada DREILINA | Kundzina (LAT) |
2. | Marili MAASEN | J.Kotkase |