Dana Cup 2018 Lund, 2018-01-13 |
Klubbresultat Klippans BK (Deltagare 19) |
1. Plats Vanja Philipsson Fy, 29 kg (5 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Plats Saga Beck Fy, 38 kg (4 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Plats Emil Johansson K, 26 kg (5 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Plats Viggo Skoog K, 38 kg (11 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Plats Simon Castello K, 42 kg (5 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Plats Cornelia Gustavsson KvU, 53 kg (2 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Plats Elvira Braun KvU, 65 kg (3 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Plats Alexandru Baloi P, 34 kg (7 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Plats Omar Hassan P, 38 kg (14 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Plats Noah Henriksson P, 38 kg (14 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Plats Ramis Amaev P, 38 kg (14 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. Plats Muhamad Salah Yusupov P, 38 kg (14 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Plats Cazper Brohdin P, 41 kg (4 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Plats Zubair Amaev P, 41 kg (4 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Plats Cosmin Anton P, 44 kg (6 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Plats Liam Lantz P, 48 kg (6 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Plats Hugo Svahn P, 52 kg (5 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Plats Wilma Skog Fä, 46 kg (4 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Plats Molly Dahlin Fä, 46 kg (4 Deltagare) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|