Skedsmo Cup 2017 Skedsmo, 21.10.2017 |
Klubbresultater Kolbotn IL (Deltakere 21) |
2. Victor Jairo Grøneng G15, 53 kg (11 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Hermund Ophaug G15, 59 kg (9 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. Marius Amundsen Dalsbotten G15, 59 kg (9 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Martin August Aak G12, 30 kg (3 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. Anzor Ruslanovich Musaev G12, 33 kg (5 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. Malik Sandek G12, 37 kg (8 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. Aneas Kjelland-Hysvær G12, 45 kg (5 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Hedda Ophaug P12, 41 kg (4 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Liv Sandvik Kleppestø Knøtter Piker, 30 kg (3 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vilfred Baardsen Lekhal Knøtter Gutter, 28 kg (6 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Steinar Bjørndal Ungdom Menn, 69 kg (4 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. Vilde Karoline Roa Ladstein Ungdom kvinner, 65 kg (2 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Matheo Torp Gilinsky Nybegynner Gutt, 30 kg (2 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
William De Brucq Nybegynner Gutt, 33 kg (2 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Stepan Misko Nybegynner Gutt, 37 kg (4 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anders Vogt Nybegynner Gutt, 50 kg (4 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kristian Alexander Paulsen Bryteskole Gutt, 37 kg (3 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anastasia Misko Nybegynner Piker, 37 kg (5 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marte Ingeborg Haltli Nybegynner Piker, 37 kg (5 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ida Carlsen Bryteskole Piker, 26 kg (3 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Johanna Pedersen Bryteskole Piker, 26 kg (3 Deltakere) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|