Oslo Open 2013 Oslo, 02.-03.02.2013 |
Kampliste [13]: Kampliste 2 Gutt/Pike/Ungdom |
Gutter 15 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
22 38 kg | N1-N2 N 1. omgang | Mahmed Salsajev Lørenskog BK | Pawel Kasprzak Moss AK | 6:0 TP Rød 8:3 TP Rød |
23 38 kg | N3-N4 N 1. omgang | Samuel Andreassen Gulset BK | Isak Rørnes Fauske AK | 0:6 TP Blå 1:0 PS Rød 5:4 FS Rød |
24 42 kg | N1-N2 N 1. omgang | Tobias Krå Simonsen BK Atlas | Magnus Grønnvik IL Braatt | 7:0 TP Rød 3:0 FS Rød |
25 42 kg | N3-N4 N 1. omgang | Eirik Hulaas Drammens AK | Karl Hørkilde Thrott BK | 4:0 FS Rød |
26 47 kg | A5-A1 2 | Håvard Jørgensen Kolbotn IL | Harald Aure Molde AK | 6:0 TP Rød 1:0 PS Rød |
27 47 kg | A2-A3 2 | Ismael Amor Daqui Oslo BK | Tobias Arnesen Torp IF | 3:8 TP Blå 3:6 TP Blå |
28 47 kg | B5-B1 2 | Kim Andre Melvold Lørenskog BK | David Zaypaev Moss AK | 4:10 FS Blå |
29 47 kg | B2-B3 2 | Justas Liaugminas Litauen | Eirik Sæther Lørenskog BK | 2:0 FS Rød |
30 53 kg | A1-A3 2 | Jesper Øiaas Sp.09 | Mathias Günther Kristiansund AK | 2:6 TP Blå 7:0 FS Rød |
31 53 kg | A2-A5 2 | Krzysztof Kalinski Orleta, | Per-Anders Kure Turn & IL National | 0:5 PS Blå 0:3 PS Blå |
32 53 kg | A4-A6 2 | Robin Krüger Thrott BK | Joakim Rolfsøn Moss AK | 0:3 FS Blå |
33 53 kg | B5-B1 2 | Samet Cetin Drammens AK | Max Granholm Fauske AK | 5:0 TP Rød 3:0 FS Rød |
34 53 kg | B2-B3 2 | Moslim Mitijev Åskamertaene IL | Isak Schakow Thrott BK | 6:0 TP Rød 4:0 FS Rød |
Cadet 18 | ||||
Kamp nr. | Pool Runde | Navn rød bryter / Krets | Navn blå bryter / Krets | Resultat |
35 69 kg | A1-A3 2 | Petter Erlandsen Oslo BK | Mathias Male Moss AK | 3:0 PS Rød 4:0 FS Rød |
36 69 kg | A2-A5 2 | Mateusz Ulasewicz Orleta, | Fabian Christensen BK Atlas | 2:1 PS Rød 1:0 PS Rød |
37 69 kg | A4-A6 2 | Phillip Furulund Oslo BK | Lars Bjørndal Kolbotn IL | 5:3 PS Rød 5:5 PS Rød |
38 69 kg | B1-B3 2 | Ville Halonen Finland | Tobias Bekk Johansen Moss AK | 0:1 PS Blå 1:5 PS Blå |
39 69 kg | B2-B5 2 | Mantvydas Kupratas Litauen | Petter Henrik Ekroll Moss AK | 0:1 PS Blå 5:3 PS Rød 0:4 FS Blå |
40 69 kg | B4-B6 2 | Daniel K. Melvold Lørenskog BK | Emil Krog BK Hermod | 3:0 FS Rød |
41 76 kg | N5-N1 N 2. omgang | Olav Mustad Urædd | Patrik Söderström Söderhamns BK | 2:0 PS Rød 5:0 PS Rød |
42 76 kg | N2-N3 N 2. omgang | Veeti Väliahdet Finland | Knut-Sigurd Kure Turn & IL National | 2:0 PS Rød 2:0 PS Rød |
43 85 kg | N5-N1 N 2. omgang | Andre Castellan Lørenskog BK | Islam Mitajev Åskamertaene IL | 0:5 FS Blå |
44 85 kg | N2-N3 N 2. omgang | Olli Uotila Finland | Philip Waksvik Andreassen Tønsberg Kam | 2:1 PS Rød 1:0 PS Rød |
FI=Oppgivelse, DQ=Diskvalifisering, PS=Poengseier, FS=Fallseier, TP=Overlegen poengseier |
[Oversikt] [Norges Bryteforbund] [Overview Wrestling-Tournaments] [Liga-Database]
Oppdatert 17.02.13 (Laget av Turnierverwaltung Ringen)