Finlandia Freestyle Cup 1/4 Janakkala, 11.2.2017 |
Ottelulista [1]: Ottelulista 4 |
Miehet | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
34 65 kg | N3-N1 N 4. Kierros | Alex Suontakanen Ylä-Tikkurilan Kipinä | Juho Huttunen Haukiputaan Heitto | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
35 65 kg | N4-N5 N 4. Kierros | Miika Kaivolainen Helsingin Paini-Miehet | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | SV 4:0 | 10 : 0 | |
Pojat | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
36 28 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Antton Jyrkkänen Hyvinkään Painiklubi | Jussi Kangasniemi Järvenpään Voimailijat | SV 4:0 | 12 : 5 | |
37 54 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Matias Sipilä Hyvinkään Painiklubi | Joona Hakala Järvenpään Voimailijat | SV 0:4 | 4 : 7 | |
Miehet | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
38 74 kg | A1-B2 Sijat 3+4 | Olli Rossi Espoon Urheilijat | Jami Järvinen Helsingin Haka | SV 0:5 | 4 : 4 | |
39 74 kg | A3-B1 Sijat 1+2 | Niko Gardemeister Kouvolan Painijat | Eemeli Ruusila Järvenpään Voimailijat | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
40 86 kg | A2-B2 Sijat 3+4 | Jone Nieminen Rauman Voimailijat | Isa Abdilwahab Helsingin Paini-Miehet | SV 0:5 | 4 : 2 | |
41 86 kg | A4-B1 Sijat 1+2 | Henri Selenius Järvenpään Voimailijat | Vili Sillanpää Kouvolan Painijat | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
Pojat | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
42 30 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Daniel Jasnov Järvenpään Voimailijat | Leevi Nurmi Turun Woima-Miehet | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
43 35 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Kasperi Stenius Järvenpään Voimailijat | Vadim Elkin Helsingin Paini-Miehet | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
44 38 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Aleksi Mattila Hyvinkään Painiklubi | Antti Kangasniemi Järvenpään Voimailijat | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
Miehet | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
45 57 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Niko Andersson Järvenpään Voimailijat | Teemu Laurila Voikkaan Urheilu-Veikot | SV 0:4 | 0 : 10 | |
Naiset | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
46 63 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Anni Salmelin Janakkalan Paini-Ilves | Salla Keskinen Janakkalan Paini-Ilves | SV 4:0 | 2 : 0 | |
Miehet | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
47 65 kg | N2-N4 N 5. Kierros | Mikko Kämäräinen Hyvinkään Painiklubi | Miika Kaivolainen Helsingin Paini-Miehet | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
48 65 kg | N3-N5 N 5. Kierros | Alex Suontakanen Ylä-Tikkurilan Kipinä | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | SV 0:4 | 3 : 11 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |