Myhi-turnaus Ilmajoki, 25.2.2017 |
Ottelulista [2]: Lista 17 |
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
342 75 kg | A5-A2 5 | Waltteri Latvala Vaasan Voima-Veikot | Jiri Sarvela Lapuan Virkiä | LUOV 5:0 | ||
Pojat 17v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
343 38 kg | A4-A5 5 | Oskari Talala Ilmajoen Kisailijat | Saku Määttä Oulun Pyrintö | PV 3:1 | 8 : 1 | |
Tytöt 20v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
344 26 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Ronja Paso Muhoksen Voitto | Thden Åsa Kälviän Tarmo | YPV 4:1 | 12 : 1 | |
345 32 kg | N1-N6 N 5. Kierros | Fanni Pentinmäki Alavuden Urheilijat | Aamu Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
346 32 kg | N2-N3 N 5. Kierros | Fanni Vettenranta Porin Paini-Miehet | Iina Lintala Vaasan Voima-Veikot | SV 5:0 | 2 : 0 | |
347 32 kg | N4-N5 N 5. Kierros | Aida Casalegno Järvenpään Voimailijat | Ella Forsell Kälviän Tarmo | SV 5:0 | 4 : 0 | |
348 37 kg | N2-N4 N 5. Kierros | Noora Pöllänen Lappilan Nousu | Roberta Luostarinen Järvenpään Voimailijat | SV 0:5 | 0 : 4 | |
349 37 kg | N3-N5 N 5. Kierros | Emilia Leinonen Raision Voimamiehet | Ronja Lasanen Limingan Niittomiehet | SV 0:5 | 0 : 4 | |
350 42 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Nella Honkaniemi KOOVEE Tampere | Tyyne Lasanen Limingan Niittomiehet | SV 0:5 | 0 : 10 | |
351 42 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Jutta Ala-Ranta Ilmajoen Kisailijat | Ninna Ala-Ranta Ilmajoen Kisailijat | SV 5:0 | 4 : 0 | |
352 47 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Pihla Hantula Vieskan Voima | Veera Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 0:5 | 0 : 4 | |
353 47 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Vilma Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Varpu Saari Vieskan Voima | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
Pojat 9v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
354 25 kg | A3-B2 Sijat 3+4 | Roni Joutsijärvi Kemin Into | Melvin Salonen Vaasan Voima-Veikot | SV 5:0 | 4 : 0 | |
355 25 kg | A1-B3 Sijat 1+2 | Aron Ollila Vaasan Toverit | Ekku Tarkkio Porin Paini-Miehet | PV 1:3 | 8 : 10 | |
356 33 kg | A2-B3 Sijat 3+4 | Akseli Schmitt Muhoksen Voitto | Eero-Veikko Törmänen Kälviän Tarmo | SV 5:0 | 8 : 0 | |
357 33 kg | A1-B1 Sijat 1+2 | Joonas Saari Jalasjärven Jalas | Alvar Saramäki Juupajoen Kamppailijat | SV 5:0 | 4 : 0 | |
Pojat 17v | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
358 29 kg | A3-B3 Sijat 3+4 | Eemil Haukilahti Tampereen Voimailijat | Hugo Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 0:5 | 0 : 4 | |
359 29 kg | A2-B2 Sijat 1+2 | Tuomas Plaketti Muhoksen Voitto | Matias Maijala Kemin Into | SV 0:5 | 0 : 4 | |
360 32 kg | A6-B4 Sijat 3+4 | Konsta Pietilä Oulun Pyrintö | Lauri Perkka Ilmajoen Kisailijat | PV 0:3 | 0 : 3 | |
361 32 kg | A5-B3 Sijat 1+2 | Julius Löytynoja Kemin Into | Aapo Holm Oulun Pyrintö | YPV 4:0 | 8 : 0 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |