Myhi-turnaus Ilmajoki, 21.2.2015 |
Ottelulista [1]: Lista 17 |
Pojat alle 9 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
347 26 kg | A3-B2 Sijat 3+4 | Nestori Vettenranta Porin Paini-Miehet | Lenni Leikkari Seinäjoen Paini-Miehet | SV 5:0 | 6 : 0 | |
348 26 kg | A1-B3 Sijat 1+2 | Alban Kelmendi Vaasan Toverit | Hugo Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | GS 1:4 | 4 : 15 | |
349 28 kg | A2-B1 Sijat 3+4 | Timo Järvinen Virkiä | Otto Ahola Vaasan Toverit | SV 5:0 | 4 : 0 | |
350 28 kg | A4-B3 Sijat 1+2 | Tuomas Pentinmäki Alavuden Urheilijat | Elmeri Mäntylä Alavuden Urheilijat | SV 5:0 | 4 : 0 | |
Pojat yli 9 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
351 33 kg | A2-B2 Sijat 3+4 | Hugo Lehtimäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Juhani Viitala Ilmajoen Kisailijat | GS 4:0 | 8 : 0 | |
352 33 kg | A6-B6 Sijat 1+2 | Oskari Talala Ilmajoen Kisailijat | Ville Lemberg Seinäjoen Paini-Miehet | SV 5:0 | 4 : 0 | |
353 41 kg | A3-B2 Sijat 3+4 | Leevi Svartsjö Lapin Veikot | Jesse Paavola Juupajoen Kamppailijat | SV 5:0 | 6 : 10 | |
354 41 kg | A4-B4 Sijat 1+2 | Vili Honkaharju Kälviän Tarmo | Aleksi Pietilä Haukiputaan Heitto | GS 4:0 | 10 : 0 | |
Pojat 17 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
355 33 kg | A4-B3 Sijat 3+4 | Veli-Matti Aikio Lapin Veikot | Rasmus Heikura Oulun Pyrintö | GS 1:4 | 4 : 13 | |
356 33 kg | A2-B1 Sijat 1+2 | Aleksi Autio Seinäjoen Paini-Miehet | Veeti Salovaara Ilmajoen Kisailijat | GS 0:4 | 0 : 8 | |
357 36 kg | A2-B3 Sijat 3+4 | Arttu Suhonen Oulun Pyrintö | Nestori Mannila Ylistaron Kilpa-Veljet | SV 0:5 | 0 : 4 | |
358 36 kg | A1-B4 Sijat 1+2 | Onni Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Atte Kortehisto Nurmon Jymy | GS 0:4 | 0 : 8 | |
359 42 kg | A3-B4 Sijat 3+4 | Jonni Sarkkinen Harjun Woima | Pauli Järvinen Virkiä | LUOV 5:0 | ||
360 42 kg | A4-B1 Sijat 1+2 | Arttu Hakala Kauhajoen Karhu | Otto Malinen Lapin Lukko | GS 4:0 | 8 : 0 | |
361 63 kg | A1-B1 Sijat 3+4 | Otto Ketonen Ilmajoen Kisailijat | Anton Niskanen Turun Voimamiehet | GS 4:0 | 8 : 0 | |
362 63 kg | A4-B3 Sijat 1+2 | Eemeli Kunttu Turun Voimamiehet | Valtteri Loppi Ilmajoen Kisailijat | GS 4:0 | 8 : 0 | |
363 69 kg | A2-B4 Sijat 3+4 | Antti Väli-Torala Ilmajoen Kisailijat | Sampsa Kotamäki Karkkilan Urheilijat | LUOV 0:5 | ||
364 69 kg | A4-B2 Sijat 1+2 | Roger Ahlgren Porvoon Weikot | Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu | GS 0:4 | 0 : 8 | |
Pojat yli 9 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
365 38 kg | A4-B1 Sijat 3+4 | Leonard Palmroth Teuvan Rivakka | Joel Salmela Lapin Lukko | SV 5:0 | 3 : 4 | |
366 38 kg | A3-B4 Sijat 1+2 | Arttu Kulmunki Lapin Veikot | Noah Spencer Laihian Luja | SV 0:5 | 4 : 2 |
LUOV=Luovutus, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |