Myhi-turnaus Ilmajoki, 21.2.2015 |
Ottelulista [16]: Lista 2 |
Pojat alle 9 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
20 21 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Elmer Kieslich Vaasan Toverit | Ekku Tarkkio Porin Paini-Miehet | GS 0:4 | 0 : 8 | |
21 21 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Aaron Ollila Vaasan Toverit | Atte Raitila Ilmajoen Kisailijat | GS 4:1 | 14 : 6 | |
22 24 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Svantte Ala-Honkola Kuortaneen Kunto | Lassi Tuovinen Vaasan Voima-Veikot | SV 0:4 | 0 : 6 | |
23 24 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Matias Maijala Kemin Into | Veeti Lähtinen Ilmajoen Kisailijat | SV 4:0 | 4 : 0 | |
24 30 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Akseli Ala-Honkola Kuortaneen Kunto | Akseli Alanko Ilmajoen Kisailijat | SV 0:4 | 0 : 6 | |
25 30 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Advan Kelmendi Vaasan Toverit | Veikko Ojala Porin Paini-Miehet | SV 0:4 | 10 : 5 | |
26 30 kg | N5-N6 N 1. Kierros | Ami Viitala Ilmajoen Kisailijat | Besart Kelmendi Vaasan Toverit | SV 0:4 | 0 : 4 | |
Pojat yli 9 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
27 30 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Aaron Tuomisto Seinäjoen Paini-Miehet | Chasimir Lindholm Teuvan Rivakka | SV 4:0 | 4 : 0 | |
28 30 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Akseli Perkka Ilmajoen Kisailijat | Arttu Raitila Ilmajoen Kisailijat | GS 1:4 | 4 : 14 | |
29 46 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Elias Lyyski Laihian Luja | Niko Ala-Luhtala Laihian Luja | SV 4:0 | 8 : 3 | |
30 46 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Ville Seppi Laihian Luja | Zanjar Abdollahi Vaasan Toverit | SV 0:4 | 4 : 3 | |
31 46 kg | N5-N6 N 1. Kierros | Robin Pirhonen Oulun Pyrintö | Eemi Hankaniemi Kälviän Tarmo | GS 4:0 | 8 : 0 | |
Tytöt 20 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
32 29 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Aamu Rintamäki Ylistaron Kilpa-Veljet | Lotta Vettenranta Porin Paini-Miehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
33 29 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Janna Karhu Ylistaron Kilpa-Veljet | Ninna Ala-Ranta Ilmajoen Kisailijat | SV 0:4 | 0 : 4 | |
34 29 kg | N5-N6 N 1. Kierros | Janna Pahikainen Haukiputaan Heitto | Fanni Vettenranta Porin Paini-Miehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
Pojat 17 v. | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
35 30 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Oliver Pada Vaasan Voima-Veikot | Sebastian Annergren Sundsvalls AIK (SWE) | GS 4:0 | 8 : 0 | |
36 30 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Paulus Tuomisto Seinäjoen Paini-Miehet | Vikke Tarkkio Porin Paini-Miehet | GS 0:4 | 0 : 8 | |
37 30 kg | N5-N6 N 1. Kierros | Aapo Hakala Kauhajoen Karhu | Alvin Lundgren Sundsvalls AIK (SWE) | GS 4:1 | 11 : 2 | |
38 39 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Patrik Muukkonen Ilmajoen Kisailijat | Jesper Björkemo Sundsvalls AIK (SWE) | GS 0:4 | 0 : 10 | |
39 39 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Markus Hirvi Kälviän Tarmo | Kasperi Kauhanen Porvoon Weikot | GS 0:4 | 0 : 10 |
LUOV=Luovutus, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |