TWM:n Kämppäpainit Turku, 12.3.2017 |
Ottelulista [1]: Ottelulista 3 |
Pojat 10 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
32 34 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Leevi Nurmi Turun Voimamiehet | Anton Hautala Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 6 : 1 | |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
33 38 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Roope Rusi Turun Voimamiehet | Brandon Ferguson Raision Voimamiehet | YPV 4:0 | 8 : 0 | |
34 38 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Artturi Kotilainen Raision Voimamiehet | Elmo Kuorilehto Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 2 : 0 | |
Pojat 6 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
35 19 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Lauri Lehkonen Turun Voimamiehet | Esko Jokinen Turun Voimamiehet | YPV 0:4 | 0 : 8 | |
36 19 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Eemeli Nurmi Turun Voimamiehet | Rasmus Arola Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 6 : 0 | |
37 22 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Jani Kämäräinen Raision Voimamiehet | Eevert Viljanen Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
38 24 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Arttu Hämäläinen Turun Voimamiehet | Elvis Kulpakko Turun Voimamiehet | YPV 4:0 | 8 : 0 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
39 21 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Werner Suominen Turun Toverit | Lenni Yli-Hannuksela Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
40 21 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Arttu Rinne Turun Voimamiehet | Roope Ruissalo Turun Voimamiehet | YPV 4:1 | 12 : 4 | |
41 24 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Elias Jumisko Turun Toverit | Topi Lehkonen Turun Voimamiehet | PV 3:1 | 13 : 6 | |
42 24 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Nooa Paananen Turun Voimamiehet | Onni Nurmi Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
43 30 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Vincent Kymäläinen Raision Voimamiehet | Severi Knuutila Turun Voimamiehet | YPV 1:4 | 2 : 10 | |
44 30 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Aatos Pelto-Lampola Turun Voimamiehet | Lukas Wahteristo Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 10 : 1 | |
Pojat 8 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
45 24 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Akseli Pomren Turun Voimamiehet | Verneri Kotilainen Raision Voimamiehet | SV 0:4 | 8 : 18 | |
46 27 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | Oskari Lusenius Turun Voimamiehet | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
47 28 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Valto Lusenius Turun Voimamiehet | Vilho Polari Turun Voimamiehet | PV 3:1 | 8 : 5 | |
Pojat 9 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
48 45 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Tural Soultanpour Turun Voimamiehet | Vilma Äikäs Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 8 : 2 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |