11th Helsinki Open Helsinki, 26.-27.11.2016 |
Tulos |
Tuloslista | 27 | 29 | 32 | 35 | 38 | 42 | 47 | 48 | Seurapisteet |
Ottelutulos | 27 | 29 | 32 | 35 kg | 38 | 42 | 47 | 48 | |
Turnauslista (PDF) | 27 | 29 | 32 | 35 | 38 | 42 | 47 | 48 |
Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
A1-A2 1 | Aleksei Andreev St Petersburg DUSH | Topi Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet | YPV 4:1 | 12 : 2 | |
A3-A4 1 | Kim Varkka Lahden Ahkera | Vili Lehtinen Tampereen Koovee | SV 0:5 | 0 : 8 | |
A5-A6 1 | Artemii Liukkonen Lahden Ahkera | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
A7-A8 1 | Jonni Paajanen Helsingin Paini-Miehet | Marcus Törhönen Tampereen Voimailijat | SV 0:5 | 0 : 4 | |
B1-B2 1 | Eelis Pienimäki Tampereen Koovee | Edgars Grislis Kundzina Klub | SV 5:0 | 8 : 2 | |
B3-B4 1 | Hugo Riehunkangas Helsingin Paini-Miehet | Mikael Laajoki Lahden Ahkera | YPV 4:1 | 14 : 4 | |
B5-B6 1 | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | Verneri Tomppo Lahden Ahkera | SV 5:0 | 6 : 0 | |
B7-B8 1 | Kasperi Stenius Järvenpään Voimailijat | Topias Laukkanen Lappeenrannan Työväen Urheilijat | SV 0:5 | 0 : 4 | |
A9-A1 2 | Sergey Pashkov Moscow WC 548 | Aleksei Andreev St Petersburg DUSH | YPV 4:1 | 13 : 3 | |
A2-A3 2 | Topi Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet | Kim Varkka Lahden Ahkera | SV 5:0 | 10 : 0 | |
A4-A5 2 | Vili Lehtinen Tampereen Koovee | Artemii Liukkonen Lahden Ahkera | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
A6-A7 2 | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | Jonni Paajanen Helsingin Paini-Miehet | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
B1-B3 2 | Eelis Pienimäki Tampereen Koovee | Hugo Riehunkangas Helsingin Paini-Miehet | YPV 4:0 | 12 : 0 | |
B2-B4 2 | Edgars Grislis Kundzina Klub | Mikael Laajoki Lahden Ahkera | SV 5:0 | 4 : 0 | |
B5-B7 2 | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | Kasperi Stenius Järvenpään Voimailijat | SV 5:0 | 4 : 0 | |
B6-B8 2 | Verneri Tomppo Lahden Ahkera | Topias Laukkanen Lappeenrannan Työväen Urheilijat | YPV 1:4 | 2 : 12 | |
A8-A9 3 | Marcus Törhönen Tampereen Voimailijat | Sergey Pashkov Moscow WC 548 | YPV 1:4 | 8 : 19 | |
A1-A4 3 | Aleksei Andreev St Petersburg DUSH | Vili Lehtinen Tampereen Koovee | PV 1:3 | 9 : 10 | |
A2-A6 3 | Topi Kujala Ylistaron Kilpa-Veljet | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | SV 0:5 | 0 : 4 | |
B1-B5 3 | Eelis Pienimäki Tampereen Koovee | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
B2-B3 3 | Edgars Grislis Kundzina Klub | Hugo Riehunkangas Helsingin Paini-Miehet | PV 3:1 | 16 : 12 | |
A8-A4 4 | Marcus Törhönen Tampereen Voimailijat | Vili Lehtinen Tampereen Koovee | SV 5:0 | 4 : 0 | |
A9-A6 4 | Sergey Pashkov Moscow WC 548 | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | SV 0:5 | 0 : 8 | |
B8-B1 4 | Topias Laukkanen Lappeenrannan Työväen Urheilijat | Eelis Pienimäki Tampereen Koovee | YPV 0:4 | 0 : 11 | |
B2-B5 4 | Edgars Grislis Kundzina Klub | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | SV 0:5 | 0 : 4 | |
A8-A6 5 | Marcus Törhönen Tampereen Voimailijat | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | SV 0:5 | 0 : 4 | |
A9-A4 5 | Sergey Pashkov Moscow WC 548 | Vili Lehtinen Tampereen Koovee | SV 5:0 | 4 : 0 | |
B8-B5 5 | Topias Laukkanen Lappeenrannan Työväen Urheilijat | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | SV 0:5 | 0 : 8 | |
A9-B1 Sijat 3+4 | Sergey Pashkov Moscow WC 548 | Eelis Pienimäki Tampereen Koovee | PV 3:1 | 4 : 3 | |
A6-B5 Sijat 1+2 | Azzam Rudakov Moscow Olympic Reserve 46 | Kardo Tamm Viljandi Tulevik | YPV 4:1 | 12 : 1 |