1. Sija Pavel Dovlatjan Juniorit/seniorit, 57 kg (3 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Ehsan Vahidi Helsingin Paini-Miehet | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | YPV 0:4 | 0 : 10 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | Egbal Rezaei Helsingin Paini-Miehet | PV 3:0 | 8 : 0 | |
|
2. Sija Egbal Rezaei Juniorit/seniorit, 57 kg (3 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N3-N1 N 2. Kierros | Egbal Rezaei Helsingin Paini-Miehet | Ehsan Vahidi Helsingin Paini-Miehet | SV 4:0 | 8 : 0 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | Egbal Rezaei Helsingin Paini-Miehet | PV 3:0 | 8 : 0 | |
|
3. Sija Ehsan Vahidi Juniorit/seniorit, 57 kg (3 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Ehsan Vahidi Helsingin Paini-Miehet | Pavel Dovlatjan Helsingin Paini-Miehet | YPV 0:4 | 0 : 10 | | | N3-N1 N 2. Kierros | Egbal Rezaei Helsingin Paini-Miehet | Ehsan Vahidi Helsingin Paini-Miehet | SV 4:0 | 8 : 0 | |
|
2. Sija Saayyed Eslami Juniorit/seniorit, 65 kg (5 Osallistujaa) |
|
4. Sija Valied Rezaei Juniorit/seniorit, 65 kg (5 Osallistujaa) |
|
1. Sija Isa Abdilvahab Juniorit/seniorit, 86 kg (2 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Timo Rantamäki Kouvolan Painijat | Isa Abdilvahab Helsingin Paini-Miehet | PV 1:3 | 2 : 11 | |
|
2. Sija Ali Barakhoyev Kadetit pojat, 32 kg (2 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Oskari Pursiainen Ylä-Tikkurilan Kipinä | Ali Barakhoyev Helsingin Paini-Miehet | YPV 4:0 | 10 : 0 | |
|
12. Sija Vadim Elkin Kadetit pojat, 35 kg (14 Osallistujaa) |
|
1. Sija Akseli Erkkola Kadetit pojat, 38 kg (9 Osallistujaa) |
|
6. Sija Nikolai Huttunen Kadetit pojat, 50 kg (6 Osallistujaa) |
|
2. Sija Said Tasukhanov Kadetit pojat, 54 kg (4 Osallistujaa) |
|
2. Sija Mohammadzie Heigari Kadetit pojat, 80 kg (5 Osallistujaa) |
|
3. Sija Fazel Ahmadi Kadetit pojat, 80 kg (5 Osallistujaa) |
|
4. Sija Mustafa Timouri Kadetit pojat, 80 kg (5 Osallistujaa) |
|
1. Sija Mia Vainio Kadetit tytöt, 35 kg (2 Osallistujaa) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Mia Vainio Helsingin Paini-Miehet | Elisabeth Tikerpalu Korrus3 | SV 4:0 | 6 : 0 | |
|