TWM:n Kämppäpainit Turku, 24.5.2015 |
Ottelulista [3]: Ottelulista 2 |
Pojat 8 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
21 26 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Jasper Suominen Turun Toverit | Aron Linden Turun Voimamiehet | KL 0:4 | ||
Pojat 9 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
22 36 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Markus Honkanen Turun Voimamiehet | Otso Hentula Turun Voimamiehet | YPV 0:4 | 0 : 8 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
23 21 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Veeti Haataja Raision Voimamiehet | Felix Pusa Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
24 25 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Aatos Pelto-Lampola Turun Voimamiehet | Leevi Nurmi Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
25 30 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Jerry Kallio Turun Voimamiehet | Julius Juhola Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
26 40 kg | N4-N1 N 3. Kierros | Akseli Ojala Turun Voimamiehet | Eemeli Nurhonen Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 2 : 4 | |
27 40 kg | N5-N2 N 3. Kierros | Joonas Koivisto Turun Voimamiehet | Eliel Veräjänkorva Turun Voimamiehet | YPV 4:0 | 8 : 0 | |
28 50 kg | N4-N1 N 3. Kierros | Amos Veräjänkorva Turun Voimamiehet | Daniel Koskinen Turun Voimamiehet | YPV 0:4 | 0 : 8 | |
29 50 kg | N5-N2 N 3. Kierros | Samuli Moskajärvi Raision Voimamiehet | Joona Inkinen Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
30 22 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Liam Ferguson Raision Voimamiehet | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | YPV 1:4 | 8 : 16 | |
31 22 kg | N2-N6 N 3. Kierros | Valtteri Faarinen Turun Voimamiehet | Oliver Helle Turun Voimamiehet | KL 0:4 | ||
32 22 kg | N3-N5 N 3. Kierros | Valto Lusenius Turun Voimamiehet | Oskari Lusenius Turun Voimamiehet | YPV 1:4 | 4 : 12 | |
Pojat 8 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
33 26 kg | N3-N1 N 2. Kierros | Olavi Stark Turun Voimamiehet | Jasper Suominen Turun Toverit | KL 4:0 | ||
Pojat 10 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
34 30 kg | N1-N3 N 2. Kierros | Niklas Nordquist Turun Voimamiehet | Dung Do Turun Voimamiehet | YPV 4:0 | 8 : 0 | |
35 30 kg | N2-N4 N 2. Kierros | Brandon Ferguson Raision Voimamiehet | Elmo Kuorilehto Raision Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |