TWM:n Kämppäpainit Turku, 24.5.2015 |
Ottelulista [4]: Ottelulista 1 |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
1 40 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Eemeli Nurhonen Turun Voimamiehet | Eliel Veräjänkorva Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
2 40 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Valtteri Virtanen Turun Voimamiehet | Akseli Ojala Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
3 50 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Daniel Koskinen Turun Voimamiehet | Joona Inkinen Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 6 : 0 | |
4 50 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Saku Suominen Turun Toverit | Amos Veräjänkorva Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 2 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
5 22 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Liam Ferguson Raision Voimamiehet | Valtteri Faarinen Turun Voimamiehet | YPV 4:0 | 8 : 0 | |
6 22 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Valto Lusenius Turun Voimamiehet | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
7 22 kg | N5-N6 N 1. Kierros | Oskari Lusenius Turun Voimamiehet | Oliver Helle Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 10 : 0 | |
Pojat 10 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
8 30 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Niklas Nordquist Turun Voimamiehet | Brandon Ferguson Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 5 : 4 | |
9 30 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Dung Do Turun Voimamiehet | Elmo Kuorilehto Raision Voimamiehet | YPV 1:4 | 4 : 14 | |
10 42 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Mehrad Karami Turun Voimamiehet | Arttu Karonen Turun Toverit | YPV 0:4 | 0 : 8 | |
11 42 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Roope Rusi Turun Voimamiehet | Vili Jaakkola Turun Toverit | SV 0:4 | 0 : 4 | |
Pojat 6 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
12 19 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Eemil Heinonen Turun Voimamiehet | Topi Lehkonen Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
13 19 kg | N3-N4 N 1. Kierros | Nico Roininen Turun Voimamiehet | Jonte Vainio Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 4 : 4 | |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
14 40 kg | N5-N1 N 2. Kierros | Joonas Koivisto Turun Voimamiehet | Eemeli Nurhonen Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 6 : 4 | |
15 40 kg | N2-N3 N 2. Kierros | Eliel Veräjänkorva Turun Voimamiehet | Valtteri Virtanen Turun Voimamiehet | PV 1:3 | 7 : 13 | |
16 50 kg | N5-N1 N 2. Kierros | Samuli Moskajärvi Raision Voimamiehet | Daniel Koskinen Turun Voimamiehet | YPV 0:4 | 0 : 10 | |
17 50 kg | N2-N3 N 2. Kierros | Joona Inkinen Turun Voimamiehet | Saku Suominen Turun Toverit | SV 4:0 | 6 : 0 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
18 22 kg | N1-N3 N 2. Kierros | Liam Ferguson Raision Voimamiehet | Valto Lusenius Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
19 22 kg | N2-N5 N 2. Kierros | Valtteri Faarinen Turun Voimamiehet | Oskari Lusenius Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
20 22 kg | N4-N6 N 2. Kierros | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | Oliver Helle Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 8 : 0 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |