TWM:n Kämppäpainit Turku, 19.3.2015 |
Ottelulista [2]: Ottelulista 5 |
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
82 28 kg | N1-N5 N 4. Kierros | Jyri Holvitie UU Uusikaupunki | Niklas Nordqvist Turun Voimamiehet | GS 1:4 | 8 : 17 | |
83 28 kg | N2-N4 N 4. Kierros | Anton Hautala Raision Voimamiehet | Roni Seppälä Turun Toverit | SV 4:0 | 4 : 0 | |
84 28 kg | N3-N6 N 4. Kierros | Elmo Kuorilehto Raision Voimamiehet | Sisu Perttula Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 6 : 0 | |
85 30 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Toivo Puputti Turun Voimamiehet | Pyry Mikkola Turun Toverit | SV 4:0 | 4 : 0 | |
86 30 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Asko Komulainen Turun Voimamiehet | Otso Hentula Turun Voimamiehet | PV 3:1 | 15 : 10 | |
87 37 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Niko Sintonen Turun Voimamiehet | Eliel Veräjänkorva Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
88 37 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Roope Rusi Turun Voimamiehet | Veeti Kuukkanen Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 12 : 2 | |
Pojat 10 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
89 42 kg | N2-N4 N 5. Kierros | Vili Jaakkola Turun Toverit | Mehrad Karami Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 2 | |
90 42 kg | N3-N5 N 5. Kierros | Saku Salonen Raision Voimamiehet | Valtteri Virtanen Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
91 35 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Miro Leinonen Raision Voimamiehet | Arttu Karonen Turun Toverit | SV 0:4 | 2 : 4 | |
92 35 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Eemeli Nurhonen Turun Voimamiehet | Joonas Koivisto Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 2 : 6 | |
93 50 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Joona Inkinen Turun Voimamiehet | Jürgen Järvi Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 9 : 0 | |
94 50 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Amos Veräjänkorva Turun Voimamiehet | Saku Suominen Turun Toverit | Lepo 4:0 | ||
Pojat 6 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
95 17 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Nico Roininen Turun Voimamiehet | Eemil Heinonen Turun Voimamiehet | GS 4:1 | 10 : 2 | |
96 22 kg | N1-N6 N 5. Kierros | Liam Ferguson Raision Voimamiehet | Roope Serola Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
97 22 kg | N2-N3 N 5. Kierros | Väinö Helin Turun Voimamiehet | Jonte Vainio Turun Voimamiehet | Lepo 4:0 | ||
98 22 kg | N4-N5 N 5. Kierros | Janne Räty Turun Toverit | Mikko Räty Turun Toverit | SV 0:4 | 0 : 6 | |
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
99 22 kg | N1-N6 N 5. Kierros | Eemeli Venho Turun Voimamiehet | Nea Kulju Turun Voimamiehet | PV 3:1 | 5 : 4 | |
100 22 kg | N2-N3 N 5. Kierros | Navid Karami Turun Voimamiehet | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
101 22 kg | N4-N5 N 5. Kierros | Luka Merola Turun Voimamiehet | Veeti Haataja Raision Voimamiehet | GS 1:4 | 1 : 10 |
LUOV=Luovutus, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |