TWM:n Kämppäpainit Turku, 19.3.2015 |
Ottelulista [3]: Ottelulista 4 |
Pojat 15 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
62 63 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Ilmari Vainio Auranmaan Painiseura | Patrik Mäkinen Auranmaan Painiseura | SV 0:4 | 6 : 8 | |
Pojat 10 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
63 42 kg | N3-N1 N 4. Kierros | Saku Salonen Raision Voimamiehet | Venla Tuominen UU Uusikaupunki | SV 4:0 | 6 : 0 | |
64 42 kg | N4-N5 N 4. Kierros | Mehrad Karami Turun Voimamiehet | Valtteri Virtanen Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 1 : 8 | |
65 50 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Remi Holvitie UU Uusikaupunki | Samuli Moskajärvi Raision Voimamiehet | SV 4:0 | 4 : 0 | |
Pojat 12 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
66 35 kg | N1-N3 N 2. Kierros | Miro Leinonen Raision Voimamiehet | Joonas Koivisto Turun Voimamiehet | GS 0:4 | 0 : 10 | |
67 35 kg | N2-N4 N 2. Kierros | Eemeli Nurhonen Turun Voimamiehet | Arttu Karonen Turun Toverit | SV 4:0 | 4 : 0 | |
68 50 kg | N1-N3 N 2. Kierros | Joona Inkinen Turun Voimamiehet | Saku Suominen Turun Toverit | Lepo 4:0 | ||
69 50 kg | N2-N4 N 2. Kierros | Amos Veräjänkorva Turun Voimamiehet | Jürgen Järvi Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 5 : 0 | |
Pojat 6 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
70 17 kg | N3-N1 N 2. Kierros | Eemil Heinonen Turun Voimamiehet | Paavo Suominen Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 2 : 6 | |
71 22 kg | N1-N5 N 4. Kierros | Liam Ferguson Raision Voimamiehet | Mikko Räty Turun Toverit | GS 4:0 | 10 : 0 | |
72 22 kg | N2-N4 N 4. Kierros | Väinö Helin Turun Voimamiehet | Janne Räty Turun Toverit | GS 4:1 | 12 : 4 | |
73 22 kg | N3-N6 N 4. Kierros | Jonte Vainio Turun Voimamiehet | Roope Serola Turun Voimamiehet | Lepo 0:4 | ||
Pojat 7 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
74 22 kg | N1-N5 N 4. Kierros | Eemeli Venho Turun Voimamiehet | Veeti Haataja Raision Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 9 | |
75 22 kg | N2-N4 N 4. Kierros | Navid Karami Turun Voimamiehet | Luka Merola Turun Voimamiehet | GS 4:1 | 12 : 4 | |
76 22 kg | N3-N6 N 4. Kierros | Alex Amirkhani Turun Voimamiehet | Nea Kulju Turun Voimamiehet | PV 0:3 | 0 : 1 | |
77 30 kg | N3-N1 N 4. Kierros | Matias Nenonen Turun Toverit | Timo Ashfort Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 0 : 4 | |
78 30 kg | N4-N5 N 4. Kierros | Eemil Helle Turun Voimamiehet | Tural Soltanpour Turun Voimamiehet | SV 4:0 | 9 : 2 | |
Pojat 8 vuotta | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
79 25 kg | N1-N5 N 4. Kierros | Ilari Leinonen Raision Voimamiehet | Leevi Nurmi Turun Voimamiehet | SV 0:4 | 4 : 15 | |
80 25 kg | N2-N4 N 4. Kierros | Eemeli Vesasto Turun Voimamiehet | Daniel Vanhanen Turun Voimamiehet | GS 4:0 | 10 : 0 | |
81 25 kg | N3-N6 N 4. Kierros | Aron Linden Turun Voimamiehet | Jasper Suominen Turun Toverit | GS 0:4 | 0 : 11 |
LUOV=Luovutus, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |