9th Helsinki Open Helsinki, 28.-30.11.2014 |
Ottelulista [32]: Matchlist 1 saturday CAD |
CADET Girls 97-01 | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
1 46 kg | N1-N2 N 1. Kierros | Iini Enlund Helsingin Paini-Miehet | Venla Peltola Lappeenrannan Työväen Urheilijat | SV 0:5 | 0 : 2 | |
CADET Boys 97-01 | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
2 63 kg | A1-A2 1 | Niko Lamberg Vaajakosken Kuohu | Lewis McGrath Sharoles WC GBR | PV 1:3 | 1 : 6 | |
3 63 kg | A3-A4 1 | Måns Lindgren Trollhättans AK SWE | Oskars Korenevskis K.Kundzina Klub LAT | GS 4:0 | 10 : 0 | |
4 63 kg | A5-A6 1 | Miika Kaivolainen Helsingin Paini-Miehet | Albin Olofsson Västerås BK SWE | SV 0:5 | 4 : 8 | |
5 63 kg | B1-B2 1 | Jesse Salmi Vaasan Voima-Veikot | Jesse Nieminen Rauman Voimailijat | PV 3:1 | 5 : 1 | |
6 63 kg | B3-B4 1 | Jami Järvinen Helsingin Haka | Jaakko Eskonen KooVee | GS 4:1 | 20 : 7 | |
7 63 kg | B5-B6 1 | Ivars Samusonoks K.Kundzina Klub LAT | Pavel Dovlatjan Espoon Urheilijat | GS 4:0 | 10 : 0 | |
8 50 kg | A1-A2 1 | Ross Connelly Tryst Lions GBR | Teemu Laurila Voikkaan Urheilu-Veikot | PV 3:1 | 3 : 2 | |
9 50 kg | A3-A4 1 | Stefan Gradwell Wigan and Leigh WC GBR | Evert Rosenström Vantaan Sampo | GS 4:0 | 10 : 0 | |
10 50 kg | A5-A6 1 | Homan Limam Brondesbury WC GBR | Leo Westerlund Helsingin Paini-Miehet | GS 4:1 | 12 : 2 | |
11 50 kg | B1-B2 1 | Gursewak Jagdev West London WC GBR | Joona Mustonen Vantaan Sampo | PV 3:1 | 10 : 2 | |
12 50 kg | B3-B4 1 | Martin Yordanov Sundswal AIK SWE | Arttu Lähde Vaasan Voima-Veikot | GS 4:0 | 10 : 0 | |
13 50 kg | B5-B6 1 | Ville Jaskari Helsingin Paini-Miehet | Vilho Laukkarinen Vaajakosken Kuohu | PV 3:1 | 7 : 3 | |
CADET Girls 97-01 | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
14 46 kg | N3-N1 N 2. Kierros | Taru Vainionpää Kuortaneen Kunto | Iini Enlund Helsingin Paini-Miehet | SV 5:0 | 6 : 0 | |
CADET Boys 97-01 | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
15 54 kg | A1-A2 1 | Waltteri Latvala Vaasan Voima-Veikot | Kimi Hölsä Pilkanmaan Pilke | SV 5:0 | 2 : 0 | |
16 54 kg | A3-A4 1 | Gary Giodimania Malta National Team | Melvin Lingren Trollhättans AK SWE | GS 4:0 | 11 : 0 | |
17 54 kg | B1-B2 1 | Vusal Karimov BK Orion SWE | Kevin Ewald Viljandi Tulevik EST | PV 1:3 | 3 : 4 | |
18 54 kg | B3-B4 1 | Valts Lutkevics K.Kundzina Klub LAT | Jiri Toiva Vantaan Sampo | SV 5:0 | 6 : 0 | |
19 58 kg | A1-A2 1 | Jooseppi Kettunen Ylä-Tikkurilan Kipinä | William Olsson Uddevalla BK SWE | SV 0:5 | 4 : 10 | |
20 58 kg | A3-A4 1 | Adrian Rosell Linköping IFK SWE | Samu Rajakangas Vaasan Voima-Veikot | GS 1:4 | 2 : 12 | |
21 58 kg | B1-B2 1 | Sami Arrasvuori KooVee | Onni Turunen Porvoon Weikot | GS 4:0 | 10 : 0 | |
22 58 kg | B3-B4 1 | Jonathan Helander Vaasan Voima-Veikot | Markus Nuorala Janakkalan Paini-Ilves | SV 0:5 | 0 : 6 |
LUOV=Luovutus, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |