1. Sija Kamu Lehtoranta Aloittelijat, 24 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N3-N1 N 2. Kierros | Kamu Lehtoranta Popinniemen Isku | Joni Laitinen Kotkan Voima-Veikot | GS 4:0 | 10 : 0 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Emil Vento Porvoon Weikot | Kamu Lehtoranta Popinniemen Isku | SV 0:4 | 0 : 4 | |
|
2. Sija Lenni Harju Aloittelijat, 25 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Lenni Harju Popinniemen Isku | Oskari Pursiainen Ylä-Tikkurilan Kipinä | SV 0:4 | 0 : 4 | | | N3-N1 N 2. Kierros | Anton Heikkerö Porvoon Weikot | Lenni Harju Popinniemen Isku | SV 0:4 | 0 : 4 | |
|
1. Sija Ilari Rekonen Aloittelijat, 37 kg (3 Osallistujat) |
|
3. Sija Elmeri Lappalainen Aloittelijat, 37 kg (3 Osallistujat) |
|
1. Sija Arthur Champa 17v, 58 kg (2 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Arthur Champa Popinniemen Isku | Jami Järvinen Helsingin Haka | SV 4:0 | 10 : 1 | |
|
3. Sija Kalle Falck 14v, 40 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Kalle Falck Popinniemen Isku | Rasmus Häggström Kirkkonummen Urheilijat | SV 0:4 | 2 : 10 | | | N3-N1 N 2. Kierros | Eetu Pulliainen Helsingin Haka | Kalle Falck Popinniemen Isku | SV 4:0 | 4 : 0 | |
|
1. Sija Jesse Lohva 14v, 55 kg (2 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Jesse Lohva Popinniemen Isku | Jaakko Kettunen Popinniemen Isku | GS 4:1 | 9 : 1 | |
|
2. Sija Jaakko Kettunen 14v, 55 kg (2 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Jesse Lohva Popinniemen Isku | Jaakko Kettunen Popinniemen Isku | GS 4:1 | 9 : 1 | |
|
1. Sija Ilja Vanhala 14v, 58 kg (2 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Ilja Vanhala Popinniemen Isku | Willy Lindfors Helsingin Haka | SV 4:0 | 8 : 0 | |
|
1. Sija Ko Reh 14v, 65 kg (2 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Ko Reh Popinniemen Isku | Sebastian Ahlgren Vuoksenniskan Vesa | SV 4:0 | 4 : 0 | |
|
3. Sija Roni Porkka 12v, 28 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Viljo Enroth Vuoksenniskan Vesa | Roni Porkka Popinniemen Isku | SV 4:0 | 4 : 0 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Roni Porkka Popinniemen Isku | Sampo Varpio Porvoon Weikot | GS 0:4 | 0 : 8 | |
|
1. Sija Jesse Mäkelä 12v, 32 kg (4 Osallistujat) |
|
3. Sija Niko Hyvönen 12v, 32 kg (4 Osallistujat) |
|
3. Sija Olli Heinonen 12v, 40 kg (4 Osallistujat) |
|
2. Sija Juuso Lohva 12v, 50 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Vihtori Kovanen Popinniemen Isku | Juuso Lohva Popinniemen Isku | SV 0:4 | 4 : 4 | | | N2-N3 N 3. Kierros | Juuso Lohva Popinniemen Isku | Niko Kallio Porvoon Weikot | SV 0:4 | 0 : 7 | |
|
3. Sija Vihtori Kovanen 12v, 50 kg (3 Osallistujat) |
| Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | | | N1-N2 N 1. Kierros | Vihtori Kovanen Popinniemen Isku | Juuso Lohva Popinniemen Isku | SV 0:4 | 4 : 4 | | | N3-N1 N 2. Kierros | Niko Kallio Porvoon Weikot | Vihtori Kovanen Popinniemen Isku | GS 4:0 | 8 : 0 | |
|