Põlva lahtised MV vabamaadluses Põlva, 6.05.2017 |
Matchliste [7]: Matt A leht 1 |
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
1 70 kg | N1-N2 N. 1st round | Miks Jencitis Gulbenes K. S. P. | Kristofers Muiznieks CSK Ferrum | GS 4:0 | 10 : 0 | |
2 70 kg | N3-N4 N. 1st round | Peeter Pragi MK Lapiti | Kennet Künnarpuu JMM | GS 0:4 | 0 : 10 | |
Täiskasvanud | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
3 80 kg | N1-N2 N. 1st round | Kevin Aas MK Tulevik | Eduard Belas MK Lapiti | GS 4:0 | 10 : 0 | |
4 80 kg | N3-N4 N. 1st round | Karl Martin Sinijärv J.Kotkase SK | Aimor Sarapikk MK Lapiti | GS 4:0 | 10 : 0 | |
5 120 kg | N1-N2 N. 1st round | Tarmo Ploom MK Lapiti | Hannes Käärik MK Lapiti | GS 0:4 | 0 : 10 | |
6 120 kg | N3-N4 N. 1st round | Roland Laipaik J.Kotkase SK | Tauno Hausenberg (Sõprus) MK Lapiti | GS 1:4 | 7 : 18 | |
2000a -> | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
7 70 kg | N5-N1 N. 2nd round | Elmar Braks JMM | Miks Jencitis Gulbenes K. S. P. | VT 0:5 | 0 : 4 | |
8 70 kg | N2-N3 N. 2nd round | Kristofers Muiznieks CSK Ferrum | Peeter Pragi MK Lapiti | VT 5:0 | 4 : 0 | |
9 100 kg | A3-A4 Qual. | Jako Kivimägi Põltsamaa SK Nipi | Erko Lilletai JMM | VT 5:0 | 7 : 0 | |
10 100 kg | A5-A6 Qual. | Christopher Õun J.Kotkase SK | Kevin Looga J.Kotkase SK | VT 5:0 | 8 : 0 | |
Naistemaadlus | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
11 35 kg | N1-N2 N. 1st round | Anete Tint MK Lapiti | Kitija Lace CSK Ferrum | VT 0:5 | 0 : 6 | |
12 70 kg | N1-N2 N. 1st round | Alina Antipova Gulbenes K. S. P. | Raivita Timofejeva Gulbenes K. S. P. | VT 5:0 | 6 : 2 | |
Täiskasvanud | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
13 80 kg | N5-N1 N. 2nd round | Janno Surva MK Lapiti | Kevin Aas MK Tulevik | VP 1:3 | 14 : 15 | |
14 80 kg | N2-N3 N. 2nd round | Eduard Belas MK Lapiti | Karl Martin Sinijärv J.Kotkase SK | VT 5:0 | 16 : 8 | |
15 120 kg | N1-N3 N. 2nd round | Tarmo Ploom MK Lapiti | Roland Laipaik J.Kotkase SK | VT 0:5 | 2 : 2 | |
16 120 kg | N2-N4 N. 2nd round | Hannes Käärik MK Lapiti | Tauno Hausenberg (Sõprus) MK Lapiti | RE 4:0 | ||
2000a -> | ||||||
Bout No | Pool Round | Wrestler red / AREA FEDERATION | Wrestler blue / AREA FEDERATION | Points system | T. Point | |
17 70 kg | N4-N1 N. 3nd round | Kennet Künnarpuu JMM | Miks Jencitis Gulbenes K. S. P. | GS 0:4 | 0 : 10 | |
18 70 kg | N5-N2 N. 3nd round | Elmar Braks JMM | Kristofers Muiznieks CSK Ferrum | VT 5:0 | 6 : 4 |
FI=Forfeit Injury, DQ=Disqualification, VP=Decision by points, VT=Victory by fall, TP=Victory by superiority |