KV. Rampan muistopainit KEMI 10.2.2018
Kemi, 10.2.2018 |
Ottelulista [6]: Lista 5 matot 3 ja 4 |
Aloittelijat | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
128 29 kg | N2-N4 N 5. Kierros | Eero Järvelä Haukiputaan Heitto | Matti Ruonala Koskelankylän Riento ry | SV 5:0 | 4 : 0 | |
129 29 kg | N3-N5 N 5. Kierros | Elmeri Hirvonen Lapin Veikot | Mattis Dyrander Gällivare Sk | PV 3:1 | 1 : 1 | |
130 34 kg | N2-N4 N 5. Kierros | Aleksi Niva Oulun Pyrintö | Arttu Huotari Muhoksen Voitto | SV 5:0 | 4 : 0 | |
131 34 kg | N3-N5 N 5. Kierros | Markus Klasson Råneå BK | Jere Okuloff Koskelankylän Riento ry | SV 5:0 | 4 : 0 | |
132 36 kg | N3-N1 N 2. Kierros | Samuli Niva Oulun Pyrintö | Alvar Långström Oulun Pyrintö | SV 5:0 | 11 : 14 | |
133 46 kg | N3-N1 N 2. Kierros | Lauri Kolu Kemin Into | Kimi Jokilehti Limingan Niittomiehet | SV 5:0 | 13 : 5 | |
Tytöt 17 | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
134 27 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Maja Keskitalo BK Snar | Ronja Paso Muhoksen Voitto | SV 0:5 | 0 : 4 | |
135 27 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Eira Keränen Gällivare Sk | Aada Luukkonen Kuopion Kisa-Veikot | SV 5:0 | 10 : 1 | |
136 30 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Alicia Pekkala HSKT-Brottning | Emmy Nerell BK Snar | SV 0:5 | 0 : 10 | |
137 30 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Saga Aspholm Gällivare Sk | Sofia Namla Råneå BK | SV 5:0 | 8 : 0 | |
Aloittelijat | ||||||
Ottelu nro | Pool Kierros | Punaisen painijan nimi / Alue | Sinisen painijan nimi / Alue | Piste System | Tek.piste | |
138 20 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Eero Seväkivi Muhoksen Voitto | Luka Kemppainen Lapin Veikot | YPV 1:4 | 3 : 16 | |
139 20 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Vilho Schmitt Muhoksen Voitto | Luda Niva Lapin Lukko | SV 0:5 | 2 : 16 | |
140 22 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Kasperi Miettinen Lapin Veikot | Sammeli Hietanen Lapin Veikot | SV 5:0 | 4 : 2 | |
141 22 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Elis Jonsson Kiruna SK | Rasmus Luoma Kemin Into | SV 0:5 | 0 : 4 | |
142 24 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Johan Karlsson BK Snar | Jon-Nilas Furmark Karl Gustaf Brottning | LUOV 0:5 | ||
143 24 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Vincent Sjösten Råneå BK | Niklas Sippala Saloisten Salama | SV 0:5 | 0 : 6 | |
144 30 kg | N1-N4 N 3. Kierros | Eelis Vanhala Kajaanin Juntta | Eino Kuusela Lapin Veikot | YPV 0:4 | 0 : 12 | |
145 30 kg | N2-N3 N 3. Kierros | Eetu Huusko Kemin Into | Oskari Raattama HSKT-Brottning | SV 0:5 | 0 : 8 | |
146 39 kg | A2-A3 3 | Muthader Alwedi Råneå BK | Wiliam Svalenström BK Snar | YPV 0:4 | 0 : 12 | |
147 39 kg | B2-B3 3 | Ara Sedarakyan Luleå Brottarklubb | Hemmi Långström Oulun Pyrintö | YPV 0:4 | 0 : 14 | |
148 40 kg | A2-A3 3 | Juuso Mäkimartti Kemin Into | Alvin Taivalsaari Gällivare Sk | SV 0:5 | 0 : 10 | |
149 40 kg | B2-B3 3 | Eddie Revholm Råneå BK | Ante Pulju Lapin Veikot | SV 0:5 | 0 : 6 |
LUOV=Loukkaantuminen, DQ=Diskaus, PV=Pistevoitto, SV=Selätys, TP=Ylivoimainen pistevoitto |